Trec Clenburexin 90 kaps + L-Carnitine Complex 90kaps

TREC00038b

5901828344305

Nowy produkt

Specjalnie skomponowany zestaw dwóch topowych produktów do walki ze zbędnymi kilogramami, ponadprogramowym tłuszczykiem i brakiem efektów mimo mozolnych ćwiczeń na siłowni, regularnej aktywności...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

79,00 zł brutto

zamiast 91,00 zł

Suplement diety

Jeśli chcesz pozbyć się zbędnego tłuszczu, oczekujesz spektakularnych efektów redukcji, smukłej sylwetki, ćwiczysz intensywnie , ale nie możesz schudnąć - ten zestaw jest odpowiedzią na te wyzwania!

Zestaw zawiera:

  • Trec - Clenburexin 90 kapsułek 
  • Trec L-Carnitine Complex 90 kapsułek

ClenBureXin jest epokowym odkryciem w dziedzinie reduktorów tłuszczu. Został przygotowany przez zespół amerykańskich technologów jako wielosystemowa formuła, której celem jest szybka i bezpieczna redukcja zbędnych kilogramów. 
Podczas gdy inne „spalacze działają tylko na jednej płaszczyźnie, składniki zawarte w ClenBureXin pomagają pozbyć się zbędnego balastu na 8 sposobów:

  • Podwyższa termogenezę.

  • Zwiększa spalanie tłuszczu podczas wysiłku.

  • Hamuje apetyt i łaknienie na niezdrowe przekąski, np. słodycze, fast-foody.

  • Rozbija i pomaga usunąć molekuły tłuszczu z organizmu - działanie lipotropowe.

  • Usuwa nadmiar wody spod skóry -działanie diuretyczne, dzięki czemu bardziej uwidaczniają się mięśnie.

  • Zwiększa motywację i chęć do rozpoczęcia ćwiczeń - działa silnie pobudzająco i stymulująco.

  • Zwiększa udział tłuszczów w produkcji energii podczas wysiłku, dając energetycznego „kopa.

  • Zapobiega depresji spowodowanej obniżoną kalorycznością posiłków i poprawia samopoczucie.

ClenBureXin jest kompletnym rozwiązaniem, abyś mogła „zaatakować tkankę tłuszczową i pozbyć się jej raz na zawsze, a także uciec od powracającego efektu „jo-jo. Pamiętaj również, że Clenburexin nie tylko redukuje tłuszcz, ale współdziała z Twoim organizmem, abyś podczas diety redukcyjnej mogła mieć więcej energii i lepszy nastrój. Jeszcze nigdy odchudzanie nie było tak szybkie, bezpieczne i komfortowe.

Jak możemy się czuć, stosując ClenBureXin?

W ciągu kilku minut po zażyciu pierwszej porcji kapsułek poczujesz nagły przypływ energii oraz znaczną poprawę samopoczucia. Kolejna reakcja organizmu to przyjemne uczucie ciepła pojawiające się najpierw w okolicy brzucha, a następnie rozchodzące się po całym ciele. Nie obawiaj się, to prawidłowy objaw początkowej fazy termogenezy (pro¬dukcji ciepła z rozproszeniem energii termicznej, prowadzącej do spalania kalorii i tłuszczu). Efekt termogeniczny utrzymuje się nawet do 4 godzin, w czasie których Twój organizm jest w stanie spalić prawie 10 kcal, czyli równowartość 110 g spożytego tłuszczu lub 240 g cukru.

Kiedy Twój organizm zamieni się jużw „piec wytapiający tłuszcz, wówczas zniknie również uczucie dokuczliwego łaknienia na słodycze ora inne niebezpieczne przekąski, z których to organizm tworzy zapasy energetyczne, odkładając je w postaci zbędnej tkanki tłuszczowej. Ale to nie wszystko, co potrafi ClenBureXin. Często się zdarza, że nasze mięśnie są przykryte grubą warstwą skóry, w której gromadzi się nie tylko tłuszcz, ale również woda. ClenBureXin usuwa jej nadmiar i powoduje, że skóra robi się cienka, dzięki czemu naszym oczom ukaże się nowy wymiar jakości i definicji naszych mięśni.

Jak szybko możesz się spodziewać zadowalających efektów?

Na pewno tempo uzyskanych rezultatów jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu, ale głównie też od Twojego zaangażowania w cały cykl redukcyjny. Pierwsze efekty „w lustrze mogą być już zauważalne po okresie 3-4 tygodni. Dlaczego tak późno? Otóż organizm najpierw usuwa niebezpieczny dla naszego zdrowia i życia tłuszcz, który gromadzi się wokół naszych wewnętrznych narządów, np.: wokół serca, wątroby, w naczyniach wieńcowych. Jest to bardziej groźny tłuszcz (od tego, co „siedzi pod skórą) i dlatego w pierwszej kolejności ClenBureXin bierze się za niego. Nie widzimy tego procesu, ale po 3-4 tygodniach nasz organizm może się pozbyć około 2-3 kg złogów tłuszczowych zgromadzonych wewnątrz naszego ciała. Po tym okresie kolejnym tłuszczem, z jakim „rozprawia się ClenBureXin, jest właśnie tłuszcz podskórny, który po prostu widzimy i który najbardziej szpeci naszą sylwetkę. Między 1 a 14- tygodniem systematycznego stosowania preparatu nasz organizm będzie usuwał około 0,8 kg tłuszczu tygodniowo (taka ilość wydalanego tłuszczu jest jeszcze bezpieczna dla zdrowia i gwarantuje stałe efekty).

Jeśli jednak zauważysz większą utratę wagi, to zalecamy zmniejszyć dawkę preparatu.
Po okresie 14 tygodni suplementacji preparatem ClenBureXin możesz się pozbyć (i to na zawsze) od 8 do 14 kg zbędnego tłuszczu!!!Z CLENBUREXIN'EM WIZYTA NA WADZE PRZESTANIE BYĆ STRESUJĄCA!

 

Dlaczego ClenBureXin przewyższa produkty konkurencji?

Większość dobrze sprzedających się reduktorów tłuszczu istnieje na rynku już od kilku lat. Formuły te, niestety, są oparte na przestarzałej wiedzy i składnikach, a osiągane dzięki nim rezultaty nie są adekwatne do wysoce zaawansowanych nowych reduktorów tłuszczu. Preparaty te jednak sprzedają się nadal, ale tylko jedynie dzięki wysokim nakładom finansowym, jakie firmy wydają na reklamę i promocję swoich produktów. Z preparatem ClenBureXin jest inaczej. Clenburexin sprzedaje się dzięki zadowoleniu rzeszy klientów, którzy stosowali preparat z powodzeniem i chwalą się osiągniętymi efektami wśród swoich znajomych, którzy również chcą się pozbyć zbędnego balastu. Ty też możesz dołączyć do tysięcy osób zadowolonych ze swojego wyglądu i samopoczucia. Już dzisiaj zacznij stosować ClenBureXin.

Czy stosowanie ClenBureXinu jest bezpieczne? Czy zawiera on szkodliwą, oraz niedozwolona substancję - efedrynę?

Do niedawna efedryna była głównym składnikiem większości spalaczy tłuszczu. Dzięki swojemu działaniu stymulującemu pomagała zwiększyć przemianę materii i osłabiać uczucie głodu. Przez lata, ze względu na dobrą sprzedaż i niskie koszty produkcji efedrynowych reduktorów tłuszczów nie poszukiwano nowych, lepszych składników.

Dlatego też efedryna królowała. Jednak niebezpieczeństwo oraz negatywne skutki, jakie niosło za sobą stosowanie efedryny, w postaci: palpitacji serca, wzrostu ciśnienia tętniczego, uczucia nadpobudliwości, drżenia rąk, a nawet odnotowanych licznych przypadków śmierci po zastosowaniu efedryny, spowodowało, że na całym świecie od 2002 roku zakazano produkcji suplementów opartych na tym niebezpiecznym dla zdrowia i życia składniku.

Od tamtego czasu rozpoczęta się wojna na rynku suplementów, o bezefedrynowy skuteczny reduktor tłuszczu. Dzięki najlepszym technologom na świecie z amerykańskiego laboratorium Natures Value INC wojnę tę wygrał ClenBureXin i został numerem 1 na świecie wśród skutecznych spalaczy tłuszczu - i to wszystko bez efedryny.

 

WZMOCNIJ DZIAŁANIE Z DODATKOWĄ L-KARNITYNĄ!


1. Co to jest l-karnityna complex ?
Preparat l-karnityna complex zawiera labolatoryjnie opracowaną i ilościowo dobraną kompozycję winianu l-karnityny, chromu oraz wit. B6. L-karnityna jest naturalną substancją witaminopochodną, która odgrywa kluczową rolę w przemianach tłuszczów zapasowych w energię. Chrom w połączeniu z wit. B6 potęgują działanie l-karnityny zwiększając efektywność redukcji tkanki tłuszczowej.

2. Jak działa l-karnityna complex ?
Stosowanie l-karnityny przed ćwiczeniami aerobowymi zwiększa produkcję energii pochodzącej z tłuszczu. Bierze ona udział w transporcie kwasów tłuszczowych przez ścianki komórek do mitochondriów, organelli dostarczających energię komórkom mięśnia sercowego oraz mięśniom szkieletowym. L-karnityna zwiększa wydolność organizmu, przeciwdziała zmęczeniu oraz znacznie przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. L-karnityna ogranicza też tworzenie i magazynowanie tłuszczu w organizmie. Chrom reguluje poziom cukru we krwi zapobiegając śhuśtawce hipoglikemiczneją ograniczając w ten sposób apetyt na słodycze. Witamina B6 bierze udział w prawidłowym metabolizmie kwasów tłuszczowych.

3. Co można osiągnąć stosując l-karnitynę complex ?
Jest doskonałym suplementem, który powoduje wzrost wytrzymałości organizmu podczas długotrwałych wysiłków fizycznych przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. L-karnityna complex wspomaga pracę serca, obniża poziom cholesterolu we krwi podnosząc jednocześnie poziom frakcji HDL, czyli "dobrego" cholesterolu, chroni przed chorobami naczyniowymi i metabolicznymi. Karnityna jest bardzo przydatna dla kulturystów szczególnie w okresie kształtowania "rzeźby" mięśni, z uwagi na jej działanie wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej.

Uwaga!
Niedobór l-karnityny objawia się często skurczami mięśni podczas treningu.

Zalecane dawkowanie:
W dni treningowe - 2 tabletki 45 min przed treningiem na pusty żołądek.
W dni nietreningowe - 2 x dziennie po 1 tabletce pomiędzy posiłkami.
L-karnitynę complex należy popić ok. 200-300 ml płynu


PODSUMOWANIE:

ClenBureXin nie jest najtańszą, ale jest na pewno najbardziej zaawansowana, formułą termogeniczną, jaka pojawiła się na naszym rynku od 2009 roku. Ten naukowo zaprojektowany akcelerator przemiany materii zapewnia niesamowite rezultaty w postaci szybkiej i trwałej redukcji tłuszczu. ClenBureXin to aktualnie najskuteczniejsza i najlepiej sprzedająca się na świecie kombinacja składników wspomagających redukcję niechcianych kilogramów. Dodatkowo, gdy wzmocnimy formułę dodatkową L-karnityną, znacznie przyspieszymy eliminację tkanki tłuszczowej i cellulitu, a co za tym idzie osiągnięcie wymarzonej sylwetki nastąpi wcześniej, niż się tego spodziewamy!

 

GWARANTUJEMY ELIMINACJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU!
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Trec Clenburexin 90 kaps + L-Carnitine Complex 90kaps

Napisz opinię

Trec Clenburexin 90 kaps + L-Carnitine Complex 90kaps

Trec Clenburexin 90 kaps + L-Carnitine Complex 90kaps

Specjalnie skomponowany zestaw dwóch topowych produktów do walki ze zbędnymi kilogramami, ponadprogramowym tłuszczykiem i brakiem efektów mimo mozolnych ćwiczeń na siłowni, regularnej aktywności...

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: