Biotech Creatine Monohydrate 100% 500g Zobacz większe

Biotech Creatine Monohydrate 100% 500g

BT_CMN

5999076227419

Nowy produkt

100% Creatine Monohydrate 500g - monohydrat kreatyny klasy farmaceutycznej. Bez smaku - czysta wydajność w proszku. Sprawdzony producent - świetna jakość.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biotech
Biotech

129,00 zł brutto

Suplement diety

CZYSTA WYDAJNOŚĆ W PROSZKU

Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go łatwo wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.

- klasa farmaceutyczna
- bez smaku
- świetna jakość


Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).
Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.

Dawkowanie

1 porcję (3,4 g = 1 płaska miarka = 1 łyżeczka do herbaty) produktu z 300 ml wybranego napoju. Spożywać 1 porcję dziennie.


Skład

Zawartość w:100 g3,4 g (porcja)
Mikronizowany monohydrat kreatyny (200 mesh)100 g3,4 g
kreatyna87,91 g 3 g

Składniki: Mikronizowany monohydrat kreatyny (200 mesh)

Producent: BioTech Kft, Huszti Ut 60, 1033 Budapest, Hungary

Opinie o Biotech Creatine Monohydrate 100% 500g

Ocena 
2020-01-21

Najlepsza kreatyna jaka stosowałem

Stosowałem wiele kreatyn i wiem, że na mnie najlepiej działa monohydrat kreatyny. A spośród wielu monohydratów jakie stosowałem ten przypadł mi najbardziej do gustu. Działa rewelacyjnie za każdym razem

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biotech Creatine Monohydrate 100% 500g

  Biotech Creatine Monohydrate 100% 500g

  100% Creatine Monohydrate 500g - monohydrat kreatyny klasy farmaceutycznej. Bez smaku - czysta wydajność w proszku. Sprawdzony producent - świetna jakość.

  Info

  Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

  Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: