Kategorie

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Finclub

Finclub to jeden z największych w Europie dostawców naturalnych fińskich suplementów diety o najwyższej jakości, które produkowane są przez najbardziej cenioną markę i światowego giganta w branży suplementów prozdrowotnych Hankintatukku Oy.

Finclub


 jest spółką córką czeskiej firmy o ponad 25-letniej tradycji na rynku czeskim. Finclub Poland obecny jest na polskim rynku od 2004 roku.


Dostarcza na rynki ośmiu państw Europy Środkowej naturalne suplementy dietyFinlandii. Wszystkie fińskie produkty pochodzą od jednego producenta - firmy Hankintatukku Oy, która jest posiadaczem AAA ratingu i jednym z czołowych światowych producentów naturalnych parafarmaceutyków.


Opatentowane procesy produkcji marki Finclub


Wiele z produktów dostarczanych przez Finclub wytwarzanych jest w opatentowanym procesie produkcji, co zapewnia, że substancje aktywne są najwyższej jakości oraz dostępne w maksymalnie wysokim stężeniu.


Dzięki wyspecjalizowanemu procesowi produkcji produkty Finclub zawierają maksymalne dawki substancji odżywczych, których pozytywny wpływ na ludzki organizm został wykazany w licznych badaniach prowadzonych przez ponad 100 ośrodków badawczych na całym świecie.


Finclub opinie


Na uwagę zasługuje fakt iż Finclub utworzył wyjątkowe Gremium Lekarskie składające się z ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin ochrony zdrowia. Grupa ta ma za zadanie opiniowania i testowania produkowanych suplementów FinClub. Ponadto taka duża liczba zaangażowanych lekarzy jest gwarancja rzetelności i jakości produktów oraz prezentowanych przez nich badań i publikacji. Opinie na temat produktów marki Finclub możesz również znaleźć wchodząc na wybrany produkt.


Jakość i rzetelność produktów


Finclub w swojej filozofii przede wszystkim stawia na rzetelność zarówno przekazywanych informacji jak również jakość oferowanych usług. Trafiające do polskiego konsumenta suplementy diety ukierunkowane są na rozwiązywanie problemów zdrowotnych, które są specyficzne dla mieszkańców Polski. Zakres tych produktów zawsze jest konsultowany ze specjalistami z Gremium Lekarskiego.


Oryginalny skład produktów


W badaniach naukowych dostawcy Finclub sięgają po światowe odkrycia i najnowszą wiedzę naukową z  całego świata. Najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie zdrowia łączą ze sprawdzonymi często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej. Ważne jest również iż wszystkie oferowane przez firmę roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.


Naturalne suplementy diety


Do produkcji suplementów firma wykorzystuje tylko naturalne środowisko i najwyższe standardy. Surówce pozyskiwane są z różnych, najbardziej do tego predysponowanych miejsc na ziemi. I tak np. dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych dzięki krystalicznie czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnych z długookresowym nasłonecznieniem najbardziej naturalne i optymalne warunki tworzy fińska przyroda. Z drugiej strony idealny dla uprawy najwyższej jakości aleoesów Aloe Vera tworzy klimat południowych Włoch. Swoje produkty Finclub wytwarza tylko z naturalnych "pozyskanych z przyrody" surowców, wykorzystując przy tym najnowsze odkrycia nauki w dziedzinie ochrony zdrowia.


Proces produkcyjny zgodny z GMP


Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji spełnia najostrzejsze normy dotyczące światowej jakości produkcji. Każdy produkt przechodzi szczegółowe kontrole od momentu wyboru surowców, poprzez proces wytwarzania go, aż po produkt końcowy. Przez cały czas powstawiania musi spełniać warunki wielostopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z nielicznych firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są:


Finclub na pierwszym miejscu stawia nie tylko jakość produktów, ale również jakość dostawców, usług, materiałów i informacji, które są przez firmę oraz sprzedawców przekazywane.


Finclub promocje


W strefaciala.pl znajdziesz najniższe ceny i maksymalnie dobre promocje na produkty marki FinClub. Gwarantujemy szybką wysyłkę, najniższe ceny i przyjazna profesjonalną obsługę. Zobacz produkty poniżej i przekonaj się, że mamy najniższe ceny. Zapraszamy

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów