Trec Olej MCT 400ml Zobacz większe

Trec Olej MCT 400ml

TREC00163

Nowy produkt

✔️ 100% średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych
✔️ doskonałe źródło energii
✔️ pomocny w diecie ketogenicznej
✔️ keto friendly

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Ostatnie egzemplarze!

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

64,00 zł brutto

Suplement diety

TREC M-C-T Gold 400ml

Olej MCT to specjalny, unikalny rodzaj tłuszczu bardzo szybko i skutecznie „spalany” przez organizm w celach energetycznych. Zastosowanie MCT  w codziennej diecie wpływa w istotny sposób na wzrost siły, masy i wytrzymałości mięśniowej. Dostarcza on ponad 100% więcej efektywnej energii niż węglowodany i białka, a przy tym charakteryzuje się niezwykle szybkim tempem wchłaniania w porównaniu z innymi składnikami pokarmowymi. Zwiększenie udziału MCT w diecie sportowców warunkuje silną ochronę białek mięśniowych i rezerw węglowodanów w mięśniach, a także wpływa na zwiększenie sekrecji hormonów anabolicznych.   MCT - jako wysoko skoncentrowane źródło energii znajduje szczególne zastosowanie w aspekcie przygotowań sportowych ukierunkowanych na wzrost masy ciała oraz poprawę wydolności organizmu podczas długotrwałych wysiłków wytrzymałościowych.

  • 100% średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych
  • doskonałe źródło energii
  • pomocny w diecie ketogenicznej (keto friendly)
  • ułatwia odpowiednie zbilansowanie posiłków i diety
  • odpowiedni dla wegan i wegetarian
  • bez zbędnych dodatków

Dawkowanie Trec M-C-T Gold

Jednorazową porcję preparatu – 15 ml (1 łyżka stołowa) - stosować 3 razy dziennie w trakcie posiłków.

Sposób użycia dla sportowców

W celu zwiększania energetyczności diety w programach treningowych ukierunkowanych na wzrost masy mięśniowej zaleca się przyjmowanie preparatu 3 razy dziennie po 1 łyżce w trakcie głównych posiłków.
W dyscyplinach wytrzymałościowych podaje się specjalnie przygotowane napoje zawierające: 1000ml wody, 100g węglowodanów i 40g MCT. Około 200 ml płynu należy spożyć krótko przed startem, a następnie podawać taka samą porcje napoju co 20-30 min w trakcie trwania wysiłku.

Składniki: Olej MCT (100%).

Składniki aktywnew 45 mlw 15 ml
Olej MCT 42,00 g14,00 g

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Trec Olej MCT 400ml

Napisz opinię

Trec Olej MCT 400ml

Trec Olej MCT 400ml

✔️ 100% średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych
✔️ doskonałe źródło energii
✔️ pomocny w diecie ketogenicznej
✔️ keto friendly

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: