Ale 50xGel 55,5g Mix Smaków

AL-Z-B001

5903228143083

Nowy produkt

Zestaw żeli energetycznych ALE


✔ 20 sztuk Jabłko
✔ 10 sztuk Truskawka-Banan
✔ 10 sztuk Caffe Latte

✔ 10 sztuk Cola

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: ALE
ALE

229,00 zł brutto

Suplement diety

ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji

Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców poszukujących żelu energetycznego o doskonałej jakości, wysokiej kaloryczności, odpowiedniej konsystencji i przyjemnym smaku.

ALE Gel nie zawiera glutenu, w związku z tym może być stosowany przez osoby z celiakią. Receptura ALE Gel oparta jest o maltodekstrynę, substancję bezpieczną dla osób z nietolerancją glutenu.

Najnowsze badania wykazały, że zapotrzebowanie organizmu na węglowodany dostarczane podczas wysiłku fizycznego może sięgać nawet 90-100 g/godzinę, w zależności od intensywności i rodzaju treningu. W związku z tym istnieje konieczność dostarczania łatwo przyswajalnych źródeł energii, które wspomogą organizm podczas ćwiczeń bez uczucia dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego.


Pełny opis, dawkowanie i skład

Opinie o Ale 50xGel 55,5g Mix Smaków

Napisz opinię

Ale 50xGel 55,5g Mix Smaków

Ale 50xGel 55,5g Mix Smaków

Zestaw żeli energetycznych ALE


✔ 20 sztuk Jabłko
✔ 10 sztuk Truskawka-Banan
✔ 10 sztuk Caffe Latte

✔ 10 sztuk Cola

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: