Ale Gel 30szt x 55,5g - Żele dla biegaczy

AL-Z-B003

5903228143083

Nowy produkt

Zestaw żeli energetycznych ALE bez kofeiny

✔ 10 sztuk Cytryna
✔ 10 sztuk Jabłko
✔ 10 sztuk Truskawka-Banan

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: ALE
ALE

137,00 zł brutto

Suplement diety

ALE Gel to żel energetyczny dla biegaczy nowej generacji

Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców poszukujących żelu energetycznego o doskonałej jakości, wysokiej kaloryczności, odpowiedniej konsystencji i przyjemnym smaku.

ALE Gel nie zawiera glutenu, w związku z tym może być stosowany przez osoby z celiakią. Receptura ALE Gel oparta jest o maltodekstrynę, substancję bezpieczną dla osób z nietolerancją glutenu.

Najnowsze badania wykazały, że zapotrzebowanie organizmu na węglowodany dostarczane podczas wysiłku fizycznego może sięgać nawet 90-100 g/godzinę, w zależności od intensywności i rodzaju treningu. W związku z tym istnieje konieczność dostarczania łatwo przyswajalnych źródeł energii, które wspomogą organizm podczas ćwiczeń bez uczucia dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego.

Żel energetyczny ALE bez kofeiny

Żel ALE zapewnia 27,5g dobrze wchłanialnych węglowodanów, dzięki którym produkt wyróżnia się wysoką kalorycznością spośród innych żeli. Spożywany suplement dostarcza odpowiedniej porcji niezbędnych związków nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku fizycznego. Skoncentrowana forma żelu zapewnia wysoką ilość kalorii w niewielkiej objętości, przez co efektywnie wspomaga organizm w trakcie intensywnego treningu. Produkt stanowi zatem idealne rozwiązanie w okresie natężonych ćwiczeń czy przygotowań do zawodów sportowych.


Pełny opis, dawkowanie i skład

Opinie o Ale Gel 30szt x 55,5g - Żele dla biegaczy

Napisz opinię

Ale Gel 30szt x 55,5g - Żele dla biegaczy

Ale Gel 30szt x 55,5g - Żele dla biegaczy

Zestaw żeli energetycznych ALE bez kofeiny

✔ 10 sztuk Cytryna
✔ 10 sztuk Jabłko
✔ 10 sztuk Truskawka-Banan

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: