Ale Gel 20szt x 55,5g dla biegaczy [ z kofeiną]

AL-Z-B002

5903228143069

Nowy produkt

Zestaw żeli energetycznych ALE z kofeiną

✔ 10 sztuk Caffe Latte
✔ 10 sztuk Cola

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: ALE
ALE

92,00 zł brutto

Suplement diety

ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji

Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców poszukujących żelu energetycznego o doskonałej jakości, wysokiej kaloryczności, odpowiedniej konsystencji i przyjemnym smaku.

ALE Gel nie zawiera glutenu, w związku z tym może być stosowany przez osoby z celiakią. Receptura ALE Gel oparta jest o maltodekstrynę, substancję bezpieczną dla osób z nietolerancją glutenu.

Najnowsze badania wykazały, że zapotrzebowanie organizmu na węglowodany dostarczane podczas wysiłku fizycznego może sięgać nawet 90-100 g/godzinę, w zależności od intensywności i rodzaju treningu. W związku z tym istnieje konieczność dostarczania łatwo przyswajalnych źródeł energii, które wspomogą organizm podczas ćwiczeń bez uczucia dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego.

Żele z kofeiną

Smak Cola oraz Caffe Latte zawierają dodatkowo 50 mg kofeiny. Dodatkowa dawka kofeiny w ilości 3-5 mg/kg m.c. może korzystnie wpływać na zwiększenie wydolności organizmu, zwłaszcza w przypadku jednoczesnej aplikacji węglowodanów.

Smak Cola oraz Caffe Lattte zapewnia 27,5g łatwo przyswajalnych węglowodanów i 50mg kofeiny, dzięki którym produkt wyróżnia się nie tylko wysoką kalorycznością, ale jednocześnie skutecznie pobudza organizm. Suplement zaleca się w przypadku bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, zwłaszcza w momencie pojawienia się pierwszych oznak zmęczenia. Kofeina, zawarta w żelach o smaku Caffe Latte i Cola, aktywuje układ współczulny, przez co wzmacnia przewodzenie impulsów nerwowych i pobudza mięśnie do dalszej pracy, jednocześnie redukując uczucie zmęczenia.


Pełny opis, dawkowanie i skład

Opinie o Ale Gel 20szt x 55,5g dla biegaczy [ z kofeiną]

Napisz opinię

Ale Gel 20szt x 55,5g dla biegaczy [ z kofeiną]

Ale Gel 20szt x 55,5g dla biegaczy [ z kofeiną]

Zestaw żeli energetycznych ALE z kofeiną

✔ 10 sztuk Caffe Latte
✔ 10 sztuk Cola

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: