7Nutrition Vitamin K2 MK7 120k Zobacz większe

7Nutrition Vitamin K2 MK7 120k

7N_K2

5903111089528

Nowy produkt

Witamina K2 w formie menachinonu 7 (MK-7) - najbardziej stabilnej formie witaminy K2 w kapsułkach.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: 7Nutrition
7Nutrition

49,00 zł brutto

Suplement diety

Witamina K2 działanie

  • zwiększa gęstość kości
  • polepsza wchłanianie wapnia
  • chroni przed chorobami serca zapobiegając zwapnieniom tętnic
  • skutecznie zwalcza komórki nowotworowe

Przez długi okres czasu Witaminie K2 przypisywano wyłącznie rolę w procesie krzepnięcia krwi. Najnowsze badania wskazują również pozytywny wpływ witaminy K2 na proces regulacji wapnia. Nadmiar wapnia w naczyniach krwionośnych jest jedną z przyczyn występowania niekorzystnych zmian. Witamina K2 przyczynia się do wzrostu poziomu białek MGP odpowiedzialnych za transport wapnia w organizmie i jego odpowiedniego poziomu w naczyniach krwionośnych. Witamina K2 w formie menachinonu 7 (MK7) - to najbardziej stabilna forma witaminy K2 i ma najdłuższy czas półtrwania w organizmie.

Witamina D3 plus K2

Witamina D3 odpowiada za regulację gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie. Przy stosowaniu wysokich dawek witaminy D3 istnieje pewne ryzyko odłożenia się wapnia w tkankach miękkich, np. nerkach. Przyjmowanie jednocześnie witaminy D3 z K2 w odpowiednich dawkach eliminuje ten problem. Witamina K2 w takiej sytuacji zapobiega odkładaniu wapnia w niepożądanych miejscach, transportując go do zębów i kości. Jednocześnie witamina K2 usuwa nadmiar wapnia np. z układu krwionośnego, dzięki czemu zapobiega jego zwapnieniu.

Witamina K2 dawkowanie

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Skład 7Nutrition K2 MK7

Składniki aktywne w 1 kapsułce (dzienna porcja):

  • Witamina K2 MK-7 100 ug
  • Inulina 240 mg

Opinie o 7Nutrition Vitamin K2 MK7 120k

Napisz opinię

7Nutrition Vitamin K2 MK7 120k

7Nutrition Vitamin K2 MK7 120k

Witamina K2 w formie menachinonu 7 (MK-7) - najbardziej stabilnej formie witaminy K2 w kapsułkach.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: