Power System Zestaw Gum do Ćwiczeń Light Strong

Nowy produkt

Wysokiej jakości rozciągliwe gumy do ćwiczeń. Zestaw zawiera 2 wersje stopni oporu - light i strong (niski i wysoki). Do wykorzystanie w niezliczoną ilości ćwiczeń, na wszystkie grupy mięśniowe.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Power System
Power System

29,00 zł brutto

zamiast 30,00 zł

Suplement diety

Trening w domu z gumami

Rozciągliwe gumy do ćwiczeń są coraz popularniejsze wśród sportowców. Znakomicie urozmaicają trening siłowy, fitness, crossfit czy stretching. Dzięki nim wykonasz solidny trening w domu czy lesie, gdyż zmieszczą do kieszeni. Gumy mają różne stopnie progresywnego oporu w zależności od zakupionej wersji (light, medium, strong). Gumy umożliwiają wykonanie treningu każdej partii mięśniowej, a niezliczone rodzaje ćwiczeń nie pozwolą na popadnięcie w rutynę. Aby wykonać trening wzmacniający wystarczy kawałek wolnego miejsca w pokoju.

Gumy do ćwiczeń

Lateksowa Guma oporowa może posłużyć do zwiększania oporu przy ćwiczeniach (tradycyjne, trening siłowy, crossfit, fitness) lub jako narzędzie wspomagające (np. dla osób który nie potrafią się jeszcze same podciągać). Znakomicie sprawdzi się również podczas odchudzania, czy rehabilitacji, gdyż w łatwy sposób dobierzemy stopień oporu do naszych potrzeb bez obciążania stawów. Gumy do ćwiczeń mogą być wykorzystywane na bardzo wiele sposobów, dzięki czemu możesz ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe.

Trening siłowy na gumach

Elastyczne taśmy do ćwiczeń, mogą zastąpić konwencjonalne przyrządy treningowe takie jak hantle, sztanga czy wyciąg. Guma Power System Resistance Band Loop zwiększy opór przy tradycyjnych ćwiczeniach.

Guma do Ćwiczeń stopnie oporu


Wersja: Level 1 - Light - niski stopień oporu

Kolor: Orange - pomarańczowy

Wymiary gumy (przed rozciągnięciem): 52cm x 2cm

Wersja: Level 3 - Heavy Strong - wysoki stopień oporu

Kolor: Navy Blue - Granatowy

Wymiary gumy (przed rozciągnięciem): 52cm x 2cm

Opinie o Power System Zestaw Gum do Ćwiczeń Light Strong

Napisz opinię

Power System Zestaw Gum do Ćwiczeń Light Strong

Power System Zestaw Gum do Ćwiczeń Light Strong

Wysokiej jakości rozciągliwe gumy do ćwiczeń. Zestaw zawiera 2 wersje stopni oporu - light i strong (niski i wysoki). Do wykorzystanie w niezliczoną ilości ćwiczeń, na wszystkie grupy mięśniowe.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: