Mag375tabs 140 tabletek - Finclub Zobacz większe

Finclub Mag375tabs 140 tabletek

FIN_MAG

6428300003363

Nowy produkt

Suplement diety fin Mag375tabs zawiera magnez pozyskany z Morza Martwego. Jedna tabletka odpowiada zalecanemu dziennemu spożyciu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Finclub
Finclub

85,00 zł brutto

Suplement diety

Suplement diety fin Mag375tabs zawiera magnez pozyskany z Morza Martwego. Jedna tabletka odpowiada zalecanemu dziennemu spożyciu. Magnez (Mg, magnesium) pełni bardzo ważną funkcję w organizmie człowieka. Bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych. Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, odgrywa rolę w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, pomaga w prawidłowej syntezie białka.

Składniki:

tlenek magnezu 673 mg;substancja słodząca: sorbitol 31,71%; fruktoza;substancje przeciwzbrylające: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, roślinny stearynian magnezu; aromat naturalny; regulator kwasowości: kwas cyrtynowy

Zawartość składników:

w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 375 mg magnezu (100%)

Zawartość:

140 tabletek/196 g

Stosowanie:

1 tabletka dziennie, wieczorem z wodą lub ssać po posiłku

Opinie o Finclub Mag375tabs 140 tabletek

Napisz opinię

Finclub Mag375tabs 140 tabletek

Finclub Mag375tabs 140 tabletek

Suplement diety fin Mag375tabs zawiera magnez pozyskany z Morza Martwego. Jedna tabletka odpowiada zalecanemu dziennemu spożyciu.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: