Activlab TCM Pro TriCreatine Malate Zobacz większe

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate

5907368837109

Nowy produkt

TCM PRO120 kapsułekActivLabNAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCA WERSJA JABŁCZANU KREATYNY!! NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO! JABŁCZAN KREATYNY W ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Activlab
Activlab

67,00 zł brutto

Suplement diety

Activlab - TCM 120 kaps


NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO!

 

JABŁCZAN KREATYNY W KAPSUŁKACH

 • Niezawodna kreatyna w nowej, mocniejszej postaci

 • Wysoka przyswajalność, stabilność i efektywność anaboliczna

 • Ułatwia przyrost czystej masy mięśniowej

 • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni

 • Aż 970 mg jabłczanu kreatyny w kapsułce

  Tri-Creatine Malate (TCM) - jabłczan kreatyny to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, będącego naturalną substancją pośredniczącą biorącą udział w cyklu Krebsa, co oznacza, że odgrywa on kluczową rolę w procesie produkcji energii w organizmie.

  W porównaniu do tradycyjnego monohydratu, jabłczan kreatyny cechuje się wyższą przyswajalnością, stabilnością i anaboliczną efektywnością. Jest także lepiej rozpuszczalny w wodzie, co oznacza dużo szybsze wchłonięcie do krwiobiegu i błyskawiczny transport do komórek mięśni, a w konsekwencji znacznie większy przyrost masy mięśniowej. W przeciwieństwie do monohydratu jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi, lecz jest gromadzony w organizmie, tworząc pewnego rodzaju magazyn
  wykorzystywany w momencie zwiększonego zapotrzebowania. Wszystkie te cechy czynią jabłczan kreatyny idealnym suplementem dla entuzjastów każdej dyscypliny sportu. 1 kapsułka Activlab TCM Pro zawiera aż 970 mg czystego jabłczanu kreatyny najwyższej jakości!
  Kreatyna jest stosowana w celu zwiększenia masy oraz siły mięśniowej, przyczyniając się do wzrostu wydolności fizycznej. Efekty związane ze wzrostem siły beztłuszczowej masy ciała i wytrzymałością siłową są widoczne podczas, gdy suplementacja wsparta jest treningiem.  Zalety kreatyny:

  - Zatrzymuje większa ilość wody w organizmie

  - Zwiększa siłę

  - Zwiększa odporność organizmu na stres

  - Zwiększa rozmiar komórek (wiąże wodę w komórkach)

  - Zmniejsza uczucie bólu podczas wykonywania ćwiczeń

  - Zwiększa wchłanianie białek

  - Ogranicza zakwasy

  - Chroni zapasy węglowodanów

  SPOSÓB UŻYCIA

  W dni treningowe 2 x 5 kapsułek (rano na czczo i po treningu), w dni beztreningowe 5 kapsułek rano na czczo. Popijać dużą ilością wody.

  Wartość odżywcza

   

   5 kaps.10 kaps.
  Jabłczan kreatyny4850,0 mg9700,0 mg

Opinie o Activlab TCM Pro TriCreatine Malate

Napisz opinię

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate

TCM PRO120 kapsułekActivLabNAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCA WERSJA JABŁCZANU KREATYNY!! NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO! JABŁCZAN KREATYNY W ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

16 innych produktów w tej samej kategorii: