Żel Energetyczny Ale Gel 55,5g

Nowy produkt

ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji. Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców. Dla biegaczy, kolarzy, lekkoatletów.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: ALE
ALE

4,90 zł brutto

Suplement diety

Żel energetyczny ALE

ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji.

Żele energetyczne mieks smaków

Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców poszukujących żelu energetycznego o doskonałej jakości, wysokiej kaloryczności, odpowiedniej konsystencji i przyjemnym smaku.

ALE Gel nie zawiera glutenu, w związku z tym może być stosowany przez osoby z celiakią. Receptura ALE Gel oparta jest o maltodekstrynę, substancję bezpieczną dla osób z nietolerancją glutenu.

Najnowsze badania wykazały, że zapotrzebowanie organizmu na węglowodany dostarczane podczas wysiłku fizycznego może sięgać nawet 90-100 g/godzinę, w zależności od intensywności i rodzaju treningu. W związku z tym istnieje konieczność dostarczania łatwo przyswajalnych źródeł energii, które wspomogą organizm podczas ćwiczeń bez uczucia dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego.

ALE Energy Gel

ALE Gel zapewnia 27,5g dobrze wchłanialnych węglowodanów, dzięki którym produkt wyróżnia się wysoką kalorycznością spośród innych żeli. Spożywany suplement dostarcza odpowiedniej porcji niezbędnych związków nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku fizycznego. Skoncentrowana forma żelu zapewnia wysoką ilość kalorii w niewielkiej objętości, przez co efektywnie wspomaga organizm w trakcie intensywnego treningu. Produkt stanowi zatem idealne rozwiązanie w okresie natężonych ćwiczeń czy przygotowań do zawodów sportowych.

ALE Gel to unikalne połączenie konsystencji i smaku. Półpłynna forma produktu umożliwia bardzo łatwe przyswajanie węglowodanów podczas wysiłku fizycznego, bez konieczności popijania wodą. Smak żelu został opracowany w oparciu o szczególne wymogi żywieniowe sportowców. Suplement nie zostawia uczucia słodkości i lepkości w ustach, dzięki czemu spożycie kilku saszetek podczas treningów czy zawodów nie powoduje uczucia dyskomfortu, a umożliwia kontynuację intensywnego wysiłku fizycznego.

ALE Gel to również farmaceutyczna jakość. Proces produkcji odbywa się w fabryce farmaceutycznej działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP, przy wykorzystaniu surowców o najwyższej jakości. Dlatego też suplement spełnia surowe kryteria jakościowe stawiane preparatom farmaceutycznym. ALE Gel może być także wykorzystywany przez wegetarian i wegan, gdyż nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

Skład

width=600

* Smak Cola oraz Caffe Latte zawierają dodatkowo 50 mg kofeiny

Dodatkowa dawka kofeiny w ilości 3-5 mg/kg m.c. może korzystnie wpływać na zwiększenie wydolności organizmu, zwłaszcza w przypadku jednoczesnej aplikacji węglowodanów.

Smak Cola oraz Caffe Lattte zapewnia 27,5g łatwo przyswajalnych węglowodanów i 50mg kofeiny, dzięki którym produkt wyróżnia się nie tylko wysoką kalorycznością, ale jednocześnie skutecznie pobudza organizm. Suplement zaleca się w przypadku bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, zwłaszcza w momencie pojawienia się pierwszych oznak zmęczenia. Kofeina, zawarta w żelach o smaku Caffe Latte i Cola, aktywuje układ współczulny, przez co wzmacnia przewodzenie impulsów nerwowych i pobudza mięśnie do dalszej pracy, jednocześnie redukując uczucie zmęczenia.

Dawkowanie

Gel posiada zastosowanie we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanego z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem w sportach wytrzymałościowych, żel zapewnia doskonałe źródło energii również dla osób uprawiających dyscypliny drużynowe i indywidualne.

Produkt stanowi także wygodny i skuteczny sposób na podniesienie poziomu cukru we krwi. Szybko dostarcza łatwo przyswajalne węglowodany, przez co doskonale sprawdza się w stanach hipoglikemii będącej wynikiem intensywnego wysiłku, różnego rodzaju schorzeń czy leczenia farmakologicznego.

Kiedy stosować żel energetyczny?

Poniższe grafiki przedstawiają kiedy stosować żel energetyczny względem uprawianej dyscypliny.

Opinie o Żel Energetyczny Ale Gel 55,5g

Ocena 
2019-05-31

Dla biegajacych żel doskonały

Doskonały bo nie trzeba popijać. Jedna porcja jest w smak raz, dobrze smakuje i daje dobrze skompilowany zastrzyk energii. Ja ogólnie stosuje co 45 minut a na ostatnią porcje biore ten z kofeina, żeby sie trochę podkręcić na finiszu

  Ocena 
  2019-05-13

  Smaczny, skuteczny, idealny.

  świetna propozycja dla biegających. DObrze smakuje, dostarcza odpowiedniej porcji energii i nie trzeba popijac. To trzy powody dla, których nie wyobrażam sobie biegania bez niego

   Ocena 
   2019-05-13

   Truskawka

   Najlepszy smak to ten truskawkowy. Spoko są też cytrynowe.

    Ocena 
    2019-05-13

    Smaczny, skuteczny, idealny

    świetna propozycja dla biegających. DObrze smakuje, dostarcza odpowiedniej porcji energii i nie trzeba popijac. To trzy powody dla, których nie wyobrażam sobie biegania bez niego

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Żel Energetyczny Ale Gel 55,5g

     Żel Energetyczny Ale Gel 55,5g

     ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji. Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców. Dla biegaczy, kolarzy, lekkoatletów.

     Produkty powiązane

     30 innych produktów w tej samej kategorii:

     Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: