Trec - DAA Ultra 120kaps Zobacz większe

Trec DAA Ultra 120kaps

TREC00055

5902114016036

Nowy produkt

DAA ULTRA zawiera kwas D-asparaginowy, czyli endogenny aminokwas białkowy. Jest to suplement diety, który uzupełnia dietę sportowców...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

55,00 zł brutto

Suplement diety

DAAULTRA zawiera kwas D-asparaginowy, czyli endogenny aminokwas białkowy. Jest to suplement diety, który uzupełnia dietę sportowców.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 4 kapsułki.


DAWKOWANIE 

Jednorazową porcję produktu ‒ 2 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej I porcję rano po przebudzeniu, II porcję na 30-60 min. przed snem.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

OSTRZEŻENIA

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM, NUMER PARTII PRODUKCYJNEJ: Patrz spód opakowania.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.

SKŁADNIKI 

Kwas D-asparaginowy (79 %); otoczka kapsułki [żelatyna; barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)]B  / [substancja glazurująca  (hydroksypropylometyloceluloza);  barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)]C; substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).B,CPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej. Produkt może zawierać: mlekosojęzboża zawierające glutenjajaorzeszki ziemne i orzechy.

TABELA SKŁADU 

Składniki aktywne

w 4 kapsułkach*

w 2 kapsułkach

Kwas D-Asparaginowy (DAA)

3000,00 mg

1500,00 mg

*Dzienna porcja produktu

Opinie o Trec DAA Ultra 120kaps

Napisz opinię

Trec DAA Ultra 120kaps

Trec DAA Ultra 120kaps

DAA ULTRA zawiera kwas D-asparaginowy, czyli endogenny aminokwas białkowy. Jest to suplement diety, który uzupełnia dietę sportowców...

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: