Biotech 100% L-Glutamine 500g Zobacz większe

Biotech 100% L-Glutamine 500g

BT00005

Nowy produkt

100% L-Glutamine 100 % CZYSTEJ BEZSMAKOWEJ L-GLUTAMINY W PROSZKU. WYPEŁNIJ SWOJE MIĘŚNIE L-GLUTAMINĄ! Jesteś gotowy na trening? Na intensywny trening każdej komórki mięśniowej w ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biotech
Biotech

89,00 zł brutto

Suplement diety
  • 5 000 mg L-glutaminy w jednej porcji
  • Produkt o 100% czystości
  • Bez cukru, laktozy, glutenu
  • Bezsmakowy * Oświadczenie dotyczy produktów przygotowanych na bazie wody i gotowych do spożycia.

Uzupełnij glutaminę

Czy jesteś gotowy na trening? Czy jesteś gotowy użyć każdej komórki mięśniowej swojego ciała do ciężkiej pracy? Dobra wiadomość jest taka, że 100% L-Glutamine jest w stu procentach gotowe do spożycia! Spożywane przed i po treningu, 100% L-Glutamine za każdym razem dostarcza organizmowi 5000 L-glutaminy. dodane do produktu nie zostały dodane żadne inne składniki. 

Wskazówka: do produktu nie dodano smaku. W związku z tym można go łączyć z innymi produktami smakowymi, takimi jak proszki białkowe lub mieszać z sokiem.

Spójrzmy na liczby!

W jednej porcji (5 g)

  • 5 g czystej L-glutaminy!
Producent: BioTech Kft, Huszti Ut 60, 1033 Budapest, Hungary

Opinie o Biotech 100% L-Glutamine 500g

Napisz opinię

Biotech 100% L-Glutamine 500g

Biotech 100% L-Glutamine 500g

100% L-Glutamine 100 % CZYSTEJ BEZSMAKOWEJ L-GLUTAMINY W PROSZKU. WYPEŁNIJ SWOJE MIĘŚNIE L-GLUTAMINĄ! Jesteś gotowy na trening? Na intensywny trening każdej komórki mięśniowej w ...

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: