Biotech Iso Whey Zero 908g

5999076212095

Nowy produkt

Iso Whey Zero 908g to najwyższej jakości Izolat Białka Serwatkowego! Iso Whey Zero zawiera zero węglowodanów, zero tłuszczu i zero dodatkowego cukru. Czystość ponad wszystko!

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biotech
Biotech

144,00 zł brutto

Suplement diety

Czystość ponad wszystko

  • Wyjątkowo wysoka zawartość białka: 88% 
  • Z dodatkiem aminokwasów funkcjonalnych: L-argininy HCl, L-glutaminy, BCAA
  • Wysoka zawartość aminokwasów
  • Szybka i łatwa wchłanialność
  • Niska zawartość tłuszczu i węglowodanów
  • Niska zawartość sodu
  • Bez dodatkowego cukru
  • Ze stewią
  • Bezglutenowy
  • Bez laktozy

Iso Whey ZERO jest najczystszym izolatem białka serwatki (WPI) uzyskiwanym metodą CFM - mikrofiltracji przepływu krzyżowego, który naprawdę nie zawiera laktozy, tłuszczy trans ani dodaktowy cukru. Iso Whey ZERO, podobnie jak wszystkie produkty BioTech USA, składa się w 100 % z bezpiecznych, starannie dobranych składników.

Niektórzy lubią być szczupli

Bardzo wysoka wartość biologiczna białek sprawia, że Iso Whey ZERO jest absolutnie unikalnym produktem firmy BioTech USA. Idealny dla sportowców, którzy pragną rozbudować beztłuszczową masę mięśniową, ponieważ białka przyczyniają się do ich wzrostu i utrzymania.

Kiedy mówimy zero, mamy na myśli zero

Iso Whey ZERO naprawdę zawiera ZERO węglowodanów, ZERO tłuszczu i ZERO dodaktowy cukru. Nie zawiera bezużytecznych ani ukrytych składników odżywczych, które mogą być przechowywane w organizmie w postaci tłuszczu. Każda porcja zawiera tylko 22 g czystego białka budującego mięśnie.

Wysoka zawartość BCAA, L-Glutaminy, EAA

Aminokwasy Iso Whey ZERO są produkowane ze starannie dobranych źródeł białka i idealnie nadają się do rozbudowy prawdziwych mięśni. Suplement ten jest bogaty w BCAA, EAA (niezbędne aminokwasy) oraz L-glutaminę, czyli najważniejsze aminokwasy do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

Sposób użycia Iso Whey Zero

Wymieszać jedną porcję (25 g) Iso Whey Zero z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Pić po każdym treningu i pomiędzy posiłkami.Producent: BioTech Kft, Huszti Ut 60, 1033 Budapest, Hungary

Opinie o Biotech Iso Whey Zero 908g

Napisz opinię

Biotech Iso Whey Zero 908g

Biotech Iso Whey Zero 908g

Iso Whey Zero 908g to najwyższej jakości Izolat Białka Serwatkowego! Iso Whey Zero zawiera zero węglowodanów, zero tłuszczu i zero dodatkowego cukru. Czystość ponad wszystko!

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: