Hi Tec Whey Mass Builder 3000g Zobacz większe

Hi Tec Whey Mass Builder 3000g

Nowy produkt

Suplement diety Whey Mass Builder to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie
zwiększyć masę ciała.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

98,00 zł brutto

Hi Tec - Whey Mass Builder

Whey Mass Builder to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała.

Whey Mass Builder to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów, oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśniach. Whey Mass Builder dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilości, potrzebnych do potreningowej regeneracji tkanki mięśniowej oraz przyrostów mięśni w fazie nadkompensacji. 

Źródłem aminokwasów w Whey Mass Builder jest kompozycja białka serwatkowego z białkiem pszenicznym, która zapewnia wysoką przyswajalność i wartość biologiczną preparatu. Dodatkowo Whey Mass Builder wzbogacony został o kompletny zestaw witamin z grupy B, C i E, niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu przemian energetycznych podczas zwiększonego wysiłku fizycznego.

Wysoka zawartość kalorii, składników odżywczych i witamin zapewni kulturyście maksymalny przyrost masy ciała. Preparat przeznaczony jest dla zawodników szczupłych o szybkiej przemianie materii w okresie budowania masy ciała i siły mięśniowej a także dla przedstawicieli sportów wytrzymałościowych w celu całościowego uzupełnienia diety.

 

Dawkowanie

Około 50g (5 łyżek stołowych lub 2 i 1/2 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka.

  • Dni treningowe: spożywać cztery razy dziennie - rano po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół  godziny po treningu, godzinę przed snem.
  • Dni nietreningowe: spożywać trzy razy dziennie zaraz po posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzględnieniem porannej i wieczornej porcji)

 

Skład

Opinie o Hi Tec Whey Mass Builder 3000g

Napisz opinię

Hi Tec Whey Mass Builder 3000g

Hi Tec Whey Mass Builder 3000g

Suplement diety Whey Mass Builder to wysokokaloryczny, węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie
zwiększyć masę ciała.

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: