Hi Tec BCAA Powder 500g Zobacz większe

Hi Tec BCAA Powder 500g

Nowy produkt

Aminokwasy stanowią podstawę w syntezie białka, a tym samym są niezbędne do budowy mięśni. Część puli wszystkich aminokwasów esencjalnych to BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione, które są szczególnie ważne u sportowców.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Hi Tec
Hi Tec

75,00 zł brutto

Suplement diety
  • Lepsza wytrzymałość
  • Mniejsze zmęczenie
  • Większa siła

 

Aminokwasy stanowią podstawę w syntezie białka a tym samym są niezbędne do budowy mięśni. Część puli wszystkich aminokwasów esencjalnych to BCAA czyli aminokwasy rozgałęzione, które są szczególnie ważne u sportowców. Aminokwasy te (BCAA) docierają bezpośrednio z krwi do komórek mięśniowych w przeciwieństwie do innych, które są metabolizowane i zużywane przez wątrobę. W komórkach mięśniowych BCAA razem z innymi EAA (aminokwasami esencjalnymi) nasilają syntezę białek i tym samym znacznie przyspieszają regenerację po-treningową i wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Jedynie 10 min. potrzebują aminokwasy BCAA's TST, aby dotrzeć do komórek mięśniowych!
Są zatem o wiele mocniesze od podstawowych BCAA.

Aby nasilić i przyspieszyć syntezę białkową wykorzystano specjalną technologię krystalizacji (TST- Total Solution Technologie), która umożliwia szybkie i całkowite rozpuszczenie aminokwasów w wodzie. Dzięki temu praktycznie natychmiast (już po 10min. od spożycia) BCAA docierają do komórek mięśniowych i zaczynają budować nową masę mięśniową.

Dawkowanie Hi BCAA Powder
 

Sposób użycia: jedną porcję (13g proszku) rozpuścić w 500ml wody, dobrze wymieszać. Stosować bezpośrednio po treningu lub raz dziennie. Nie łączyć z posiłkami.

Sportowcy ważący poniżej 70kg mogą spożywać 10g proszku, u sportowców z dużą masą ciała zaleca się zwiększyć dawkę.

Skład Hi Tec BCAA Powder

Zawartość aminokwasów w: 100 g 13g (1 porcji)
L-leucyna 38,5 g 5000 mg
L-izoleucyna 19,2 g 2500 mg
L-walina 19,2 g 2500 mg

Witaminy w: 100 g 13g (1 porcji)
Witamina B3 (niacyna) 14 mg 1,8mg (10%)
Witamina B6 1,5 mg 0,2 mg (10%)
Witamina B12 0,77 μg 0,1 μg (10 %)

*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Producent: Hi Tec Nutrition, Wodzisławska 6a, 52-017 Wrocław, Polska.

Opinie o Hi Tec BCAA Powder 500g

Napisz opinię

Hi Tec BCAA Powder 500g

Hi Tec BCAA Powder 500g

Aminokwasy stanowią podstawę w syntezie białka, a tym samym są niezbędne do budowy mięśni. Część puli wszystkich aminokwasów esencjalnych to BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione, które są szczególnie ważne u sportowców.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: