Hi Tec Beta Bolic 240k Zobacz większe

Hi Tec Beta Bolic 240k

HT00005

5907534281668

Nowy produkt

Hi Tec - BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

87,00 zł brutto

Suplement diety

HI TEC - BetaBolic - 240kaps

 

Jak działa Beta Bolic?

Niesamowita skuteczność Beta Bolic jest związana ze skoncentrowanym składem tego suplementu. W skład Beta Bolic wchodzą:

- Kreatyna w 7 różnych postaciach (alfa-ketoglutaran kreatyny, ester etylowy kreatyny HCL, chelat magnezowy kreatyny, monohydrat kreatyny, kreatyna alkaliczna, cytrynian kreatyny i jabłczan kreatyny). Kreatyna to substancja, która odpowiedzialna jest za odnawianie energii komórkowej ATP oraz ochronę glikogenu, zgromadzonego w mięśniach, dzięki czemu wydatnie zwiększa siłę i energię sportowca. Dodatkowo, kreatyna wpływa również na przyrost masy mięśniowej oraz ochronę przed katabolizmem. Miks różnych rodzajów kreatyny sprawia, że suplementacja kreatynowa jest jeszcze skuteczniejsza!

- Beta-alanina - beta-alanina to buzer karnozyny. Karnozyna jest substancją, która ma za zadanie utrzymywać pH w ludzkim organizmie na właściwym poziomie. Duża ilość karnozyny w organizmie chroni mięśnie przed zakwaszeniem i bolesnością, co przekłada się nie tylko na większy komfort sportowca, ale również na lepsze wyniki przez niego osiągane.

- Tauryna - wolny aminokwas tauryna, która wspomaga transport innych aminokwasów do komórek mięśniowych, pozwala lepiej odżywić i ochronić mięśnie. Tauryna intensyfikuje także proces odkładania się glikogenu w mięśniach, co pozwala na zgromadzenie jeszcze większej rezerwy energetycznej w organizmie i drastyczny wzrost siły mięśni.

 

Składniki w:                               5 kapsułkach 

Matrix kreatynowy                           3800 mg

Alfa-ketoglutaran kreatyny                  

Ester etylowy kreatyny HCL                

Chelat magnezowy kreatyny              

Monohydrat kreatyny                            

Kreatyna alkaliczna                             

Cytrynian kreatyny                                

Jabłczan kreatyny                                 

Beta-alanina                                         

Tauryna                                           500 mg 


Sposób użycia:
stosować 5 kapsułek po treningu lub w dni nie treningowe rano na czczo. Popijać wodą.

Producent: Hi Tec Nutrition, Wodzisławska 6a, 52-017 Wrocław, Polska.

Opinie o Hi Tec Beta Bolic 240k

Napisz opinię

Hi Tec Beta Bolic 240k

Hi Tec Beta Bolic 240k

Hi Tec - BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: