IHS Show Time 3.0 360g

Nowy produkt

Show Time Sting V3.0 jest produktem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe (kulturystyka, fitness) oraz dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe (MMA, zapasy, boks, kolarstwo…) i wszelkie gry zespołowe (futbol, rugby… i inne).

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Iron Horse
Iron Horse

119,00 zł brutto

Suplement diety

Iron Horse Show Time 3.0

przeznaczony jest dla wszystkich sportowców sportów siłowych i wytrzymałościowych, którzy pragną wyraźnej poprawy swoich wyników sportowych.
Bardzo mocna przedtreningówka stosowana przez profesjonalnych zawodników.

Przedtreningówka IHS Show Time

Działanie IHS Show Time 3.0

  • Niesamowicie pobudza
  • Wspiera koncentrację
  • Poprawia wytrzymałość
  • Bez efektu "pompy mięśniowej" - przez co bardzo dobrze sprawdzi przed treningami i zawodami / meczami sportów wytrzymałościowych (piłka nożna, piłka ręczna, bieganie itp.)

Show Time 3.0 jest produktem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe (kulturystyka, fitness) oraz dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe (MMA, zapasy, boks, kolarstwo…) i wszelkie gry zespołowe (piłka nożna, rugby, futbol… i inne).

Przedtreningówka w sportach walki

Skład Show Time został przygotowany we współpracy z przedstawicielami różnych dyscyplin sportowych ale przede wszystkim z zawodnikami sportów walki. Dzięki temu można z powodzeniem stwierdzić, że jest to prawdopodobnie najlepsza legalna przedtrenigówka dla "fighterów" czyli przedstawicieli sportów walki.

Show Time 3.0 jest preparatem stosowanym przed treningiem. Przeznaczony jest dla wszystkich sportowców sportów siłowych i wytrzymałościowych, którzy pragną wyraźnej poprawy swoich wyników sportowych.

Niesamowite pobudzenie, jeszcze lepsza koncentracja, bez przysłowiowego „doła” po treningu, który trwa 30% dłużej i jest w 100% bardziej intensywny niż dotychczas. Sięgając po ten produkt kontynuujesz to, co zaczęliśmy wracając na ścieżkę prowadzącą do pokonania Twoich naturalnych słabości. Zdecydowany hit, który jest obecnie numerem jeden jeśli chodzi o odżywki przedtreningowe.

Dawkowanie IHS Show Time 3.0

1 pełną miarkę (5g proszku) rozpuścić w szklance wody lub shakerze, spożyć bezpośrednio przed treningiem.

Skład IHS Show Time 3.0

Producent: Power Sports Sp z o.o., Złota 61/100, 00-819 Warszawa

Opinie o IHS Show Time 3.0 360g

Napisz opinię

IHS Show Time 3.0 360g

IHS Show Time 3.0 360g

Show Time Sting V3.0 jest produktem przedtreningowym przeznaczonym dla sportowców uprawiających dyscypliny siłowe (kulturystyka, fitness) oraz dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe (MMA, zapasy, boks, kolarstwo…) i wszelkie gry zespołowe (futbol, rugby… i inne).

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: