Olimp Creapure Creatine Monohydrate Powder 500g Zobacz większe

Olimp Creapure Creatine Monohydrate Powder 500g

OL00040

5901330023965

Nowy produkt

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Olimp
Olimp

158,98 zł brutto

Suplement diety

CREATINE CREAPURE MONOHYDRATE Powder
500 g

Czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny= jeszcze lepsze działanie!


Olimp


Nasza super cena: tylko 71,01 zł

MIKRONIZOWANA POSTAĆ KREATYNY W PROSZKU
TO LEPSZE JEJ WCHŁANIANIE DO TKANEK!!

OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE jest mikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.
Suplementacja diety OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE powoduje:
- szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
- znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
- działanie antykataboliczne
- zwiększone uenergetycznienie organizmu

ZASTOSOWANIE

dla osób dorosłych, szczególnie sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych


SPOSÓB UŻYCIA

a) wersja z fazą nasycenia (polecana szczególnie podczas pierwszej suplementacji kreatyną) - okres nasycenia (5-7 dni) 4 razy 6-7 kapsułek dziennie (na czczo rano, między posiłkami, przed treningiem, po treningu) - okres podtrzymania (4-5 tygodni) 2 razy 6-7 kapsułek dziennie (na czczo rano i po treningu lub tylko po treningu)

b) wersja bez fazy nasycenia: 2 razy 6-7 kapsułek czczo rano i po treningu lub tylko po treningu) W celu lepszego wykorzystania preparatu zaleca się stosowanie razem z preparatem OLIMP D-RIBOSE, popijając sokiem owocowym lub wodą.


SKŁADNIKI


mikronizowany monohydrat kreatyny CREAPURE™, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki

Informacja żywieniowa 5 kapsułek
10 kapsułek
na 100g
Monohydrat kreatyny
4000 mg
8000 mg
86,9 g
Producent: OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o. Pustynia 84F, 39-200 Dębica, Polska.

Opinie o Olimp Creapure Creatine Monohydrate Powder 500g

Napisz opinię

Olimp Creapure Creatine Monohydrate Powder 500g

Olimp Creapure Creatine Monohydrate Powder 500g

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: