Olimp - TCM 120k + HMB 120k Zobacz większe

Olimp - TCM 120k + HMB 120k

OL10108

5901330020520

Nowy produkt

TCM MEGA CAPS 120 kaps +HMB MEGA CAPS 120 kaps RAZEM TO AŻ 240 KAPS!! Olimp ZESTAW NA RZEŹBĘ, SIŁĘ I MASĘ! NAJLEPSZE POŁĄCZENIE!!

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Olimp
Olimp

109,00 zł brutto

Suplement diety

TCM MEGA CAPS 120 kaps
+
HMB MEGA CAPS 120 kaps


RAZEM TO AŻ 240 KAPS!!


ZESTAW NA RZEŹBĘ, SIŁĘ I MASĘ!
NAJLEPSZE POŁĄCZENIE!!


TCM I HMB TO DWA SUPLEMENTY, KTÓRE ŚWIETNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄ I DAJĄ EFEKT ZWIĘKSZONEJ SIŁY, SUCHEJ MASY I IMPONUJĄCEJ RZEŹBY!!

NA PEWNO WŁAŚNIE NA TE 3 RZECZY CIĘŻKO PRACUJESZ NA SIŁOWNI!!
NASZ ZESTAW JEST DO TEGO NIEZBĘDNY!!


Kreatyna i HMB to dwaj nierozłączni sprzymierzeńcy Twojej umięśnionej sylwetki. Już dawno odkryto, że suplementy te cechuje ogromny synergizm anabolicznego działania na organizm sportowca. Jeśli chcesz stale rozwijać swoją muskulaturę i maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w Twoich genach połącz kreatynę z HMB a zaskoczy Cię efekt jaki uzyskasz w krótkim okresie czasu. Podstawową zasadą w uzyskaniu szybkich przyrostów masy mięśniowej jest ograniczenie katabolizmu wysiłkowego i nocnego, stymulacja procesów regeneracyjnych po treningu a także najefektywniejsze wykorzystanie “ciężkiego sprzętu” z siłowni w celu maksymalnego pobudzenia mięśni do wzrostu. Jedynie połączenie kreatyny z HMB spełnia wszystkie warunki. Kreatyna pobudzi Cię do intensywnych treningów, rozbuduje twoją muskulaturę, a także wielokrotnie przyspieszy regenerację mięśni. Natomiast HMB, jak już pewno wiesz, jest najskuteczniejszym antykatabolikiem na rynku. Nasz wyjątkowy zestaw oferuje Ci nowoczesną formę kreatyny – jabłczan kreatyny oraz HMB w kapsułkach. Tylko dzięki wyjątkowemu połączeniu Tri Creatine Malate z HMB będziesz mógł szybko i efektywnie zbudować beztłuszczową masę mięśniową. Jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych. Nie będziesz już więcej czuć się “nalany” a dodatkowo, dzięki cząsteczce kwasu jabłkowego, silnie pobudzisz komórki mięśniowe do produkcji energii.

Pamiętaj. Nie osiągniesz takich efektów stosują każdy suplement z osobna!!!

IM LEPSZY TRENING TYM LEPSZE EFEKTY PO HMB!

JAK DZIAŁA HMB?

 • Jednocześnie buduje masę mięśniową i redukuje tkankę tłuszczową
 
 • Zabezpiecza przed rozpadem białek mięśniowych, który zawsze ma miejsce podczas treningu jak i po jego zakończeniu
 
 • Przyśpiesza regenerację
 
 • Zwiększa wytrzymałość
 
 • Gwarantuje stały i przede wszystkim długotrwały efekt przyrostu masy mięśniowej
 
 • Przeciwdziała redukcji tkanki mięśniowej postępującej zwykle wraz z wiekiem
 
 • Podnosi wydolność tlenową organizmu


Stosując HMB firmy OLIMP możesz w ciągu 6 tygodni uzyskać 2 kilogramowy przyrost masy mięśniowej, jednocześnie redukując zawartość tkanki tłuszczowej. Oczekiwać możesz wprawdzie niezbyt szybkiego (w porównaniu do kreatyny) -ale i na to położony jest akcent - stałego i przede wszystkim długotrwałego przyrostu masy mięśni, który nie musi być ograniczany przerwami w spożyciu , związnymi zazwyczaj z osłabieniem wyników.

JAK DZIAŁA TCM?
TRI CREATINE MALATE - jabłczan kreatyny!

 • 6 kg suchej masy mięśniowej podczas jednego cyklu
 
 • 20-30% wiecej siły
 
 • Najwyższa jakość
 
 • Trwały efektJabłczan kreatyny TCM firmy OLIMP to obecnie najskuteczniejszy i najpopulrniejszy suplement stosowany na świecie przez sportowców. Stosowanie tego suplementu znacząco zwiększa masę ciała, siłę oraz wydolność. Bezdyskusyjnie jedynie tcm firmy hi tec to numer jeden w dozwolonym wspomaganiu sportowym.

STOSUJĄC JABŁCZAN KREATYNY NIE MUSISZ DODATKOWO PAKOWAĆ W SIEBIE DEKSTROZY CZY TEŻ INNEGO CUKRU PROSTEGO, KTÓREGO PRZYJMOWANIE CZĘSTO SKUTKUJE PRZYROSTEM TKANKI TŁUSZCZOWEJ, A NIE MIĘŚNI!

Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

Sposób użycia ZESTAWU:

Zalecana dzienna porcja TCM: 4 kapsułki 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu i przed snem.
Zalecana dzienna porcja HMB: 2-4 kapsułek dziennie, najkorzystniej 1 kapsułkę od 2 do 4 razy dziennie (na czczo po przebudzeniu, przed treningiem, po treningu, przed snem).

Najnowsze badania dotyczące kreatyny dowodzą, iż można ją stosować również bez fazy nasycenia. Jest to jednak metoda dla bardziej cierpliwych. Chodzi o to, iż stosując fazę nasycenia efekty stosowania kreatyny są szybciej widoczne i bardziej gwałtowne jednak cykl staje się krótszy - szybciej zachodzi proces przyzwyczajenia się organizmu do monohydratu kreatyny.Stosując bez fazy nasycenia kreatynę można przyjmować znacznie dłużej nawet 8 tygodni.

Kapsułki obficie popijać sokiem owocowym lub wodą z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy). W celu poprawienia wchłaniania kreatyny, aż o 60% zalecamy stosować Anabolic Juice. Podczas stosowania kreatyny należy pić dużo wody, stosować na możliwie pusty żołądek tj. 30 minut przed posiłkiem lub 2h po posiłku.

KUPUJESZ DWA PRODUKTY A ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ RAZ !

Skład TCM

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki 4 kapsułki 6 kapsułek
Jabłczan kreatyny
    
w tym kreatyna
1100 mg
825 mg
2200 mg
1650 mg
4400 mg
3300 mg
6600 mg
4950 mg

Skład HMB

Informacja żywieniowa: 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki4 kapsułki
CaHMB: 1250 mg2500 mg3750 mg5000 mg
w tym HMB 1000 mg2000 mg3000 mg4000 mg
 • 49,00 zł W magazynie
  1 x

  Olimp - TCM Mega Caps - 120 kaps. - Najmocniejsza formuła Jabłczanu kreatyny na świecie. 1100 mg kreatyny w jednej kapsułce!

  49,00 zł
  W magazynie
 • 58,00 zł W magazynie
  1 x

  Olimp - HMB (hydroksymetylomaślan) jest bioaktywnym składnikiem pokarmowych z grupy krótkołańcuchowych rozgałęzionych kwasów tłuszczowych, uznawanym przez niektóre źródła za czynnik witamino-podobny (o działaniu zbliżonym do witamin), ...

  58,00 zł
  W magazynie
Producent: OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o. Pustynia 84F, 39-200 Dębica, Polska.

Opinie o Olimp - TCM 120k + HMB 120k

Napisz opinię

Olimp - TCM 120k + HMB 120k

Olimp - TCM 120k + HMB 120k

TCM MEGA CAPS 120 kaps +HMB MEGA CAPS 120 kaps RAZEM TO AŻ 240 KAPS!! Olimp ZESTAW NA RZEŹBĘ, SIŁĘ I MASĘ! NAJLEPSZE POŁĄCZENIE!!

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: