AMINOKWASY

Nowe produkty

Promocje

AMINOKWASY

Aminokwasy zwiększają efektywność treningu, pomagają wprowadzić organizm w stan anabolizmu. Suplementy aminokwasowe są przydatne zarówno w okresie budowy masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, są także niezwykle pomocne w sportach wydolnościowych. Nie pozwól by twoje struktury mięśniowe funkcjonowały w stanie zagrożenia, uzupełniaj system...

Aminokwasy zwiększają efektywność treningu, pomagają wprowadzić organizm w stan anabolizmu. Suplementy aminokwasowe są przydatne zarówno w okresie budowy masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, są także niezwykle pomocne w sportach wydolnościowych. Nie pozwól by twoje struktury mięśniowe funkcjonowały w stanie zagrożenia, uzupełniaj systematycznie poziom aminokwasów w organizmie. Krótko mówiąc, budują czystą tkankę mięśniową !!!

Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach czyli BCAA to absolutna podstawa suplementacji w różnych dyscyplinach sportowych. Wiele osób stosuje je po prostu dlatego, że za każdym razem odczuwa ich korzystne działanie. Jedni mówią, że dodają im energii do ćwiczeń, drudzy, że przyspieszają regenerację, inni zaś, że ułatwiają wzrost mięśni. Wszyscy z nich mają rację, bo w zależności od ich dawki i czasu w jakim je przyjmujemy pełnią one różne funkcje.

Więcej

AMINOKWASY 

na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 120 elementów