ZESTAW Trec Beta-Alanine Powder + Elektrolity + Żele energetyczne Ale

Nowy produkt

Zestaw z Trec Beta-Alanine Powder do wsparcia siły i wytrzymałości we wszystkich dyscyplinach sportowych. W zestawie elektrolity i żele energetyczne...

 • Zwiększa wydolność
 • Zwiększa siłę eksplozywną
 • Pomaga utrzymać wysoką intensywność ćwiczeń
 • Usprawnia regenerację organizmu
Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

67,00 zł brutto

Suplement diety

ZESTAW ZAWIERA:

 • Trec Beta-Alanine Powder 180g w 3 smakach do wyboru (wariant smakowy do wybrania przy koszyku)

 • Tabletki musujące z witaminami i minerałami Ale PowerUp! - 20 szt w opakowaniu

 • 5 sztuk żeli energetycznych Ale (smaki wybierane losowo)

______________________________________________________________________

Beta Alanina w proszku

Beta-Alanine Powder zawiera najwyższej jakości beta-alaninę, która wspomaga organizm w trakcie intensywnych i długotrwałych wysiłków fizycznych. Składnik ten jest głównym prekursorem karnozyny – naturalnej substancji o działaniu buforującym. Beta alanina ogranicza zakwaszenie włókien mięśniowych, co przekłada się na wzrost ich eksplozywnej siły i wydolności w trakcie ćwiczeń oraz przyspiesza pełną regenerację potreningową organizmu.

Trec Beta-Alanine Powder dla kogo?

Trec Beta-Alanine Powder polecany jest we wszystkich dyscyplinach sportowych, zarówno o charakterze tlenowym jak i beztlenowym, siłowym, wytrzymałościowym czy siłowo-wytrzymałościowym.

Trec Beta-Alanine Powder działanie

 • Pomaga utrzymać wysoką intensywność ćwiczeń
 • Zwiększa eksplozywną moc mięśni
 • Wzmaga anaerobową wytrzymałość mięśniową
 • Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach
 • Zwiększa wytrzymałość aerobową
 • Poprawia wytrzymałość i wydolność
 • Oddala zmęczenie
 • Wpływa na regulację pH mięśni
 • Usprawnia regenerację organizmu

Trec Beta-Alanine Powder sposób użycia

Jednorazową porcję produktu – 1,5 g (2 miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.  W dni treningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję 30 min. przed treningiem, trzecią porcję bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję pomiędzy posiłkami, trzecią porcję przed snem.

Trec Beta-Alanine Powder składniki

Składniki aktywnew 4,5 g**

Beta-Alanina

2400,00 mg

Witamina B6

0,21 mg (15%*)

*Referencyjna wartość spożycia

**Dzienna porcja produktu

______________________________________________________________________

Ale PowerUP! 20 tabletek musujących

Ale PowerUP! to suplement diety w tabletkach musujących do rozpuszczania w wodzie.

 • Pyszny smak - Owoce Leśne
 • 12 witamin
 • 6 minerałów
 • dodatek kofeinyguaranyyerba mate

Ale PowerUP! uzupełnia witaminy i minerały. Dodatek bioflawonoidów cytrusowych (związki polifenolowe występujące m.in. w cytrynach i grejpfrutach) służy wzmocnieniu ochrony komórek przed wolnymi rodnikami. Zawarta w PowerUP! witamina C działa synergicznie z bioflawonoidami - wspierają i potęgują swoje prozdrowotne działanie. Naturalny Ekstrakt z ziaren kakaowca pozytywnie wpływa na stan i pracę serca oraz zmniejsza stres. Ekstrakt z nasion guarany niweluje zmęczenie fizyczne i psychiczne. Yerba Mate, czyli ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego działa pobudzająco, bez zwiększania ciśnienia krwi. Działa również adaptogennie. Połączenie wszystkich trzech naturalnych ekstraktów poprawia zdolności fizyczne i umysłowe.

 • 12 witamin
 • 6 składników mineralnych
 • Bioflawonoidy cytrusowe
 • naturalną kofeinę
 • naturalny ekstrakt z nasion guarany
 • naturalny ekstrakt z ziaren kakaowca
 • naturalny ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate)

Jak stosować Ale PowerUP!

1 tabletka dziennie.

Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody. Spożyć bezpośrednio po przyrządzeniu.

__________________________________________________________________________

Żel Energetyczny Ale Gel 55,5g - oferta zawiera 5 sztuk żeli

ALE Gel to żel energetyczny nowej generacji. Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców. Dla biegaczy, kolarzy, lekkoatletów.

Żele energetyczne mieks smaków

Produkt został opracowany w oparciu o najnowsze badania naukowe i doświadczenia zawodowych sportowców poszukujących żelu energetycznego o doskonałej jakości, wysokiej kaloryczności, odpowiedniej konsystencji i przyjemnym smaku.

ALE Gel nie zawiera glutenu, w związku z tym może być stosowany przez osoby z celiakią. Receptura ALE Gel oparta jest o maltodekstrynę, substancję bezpieczną dla osób z nietolerancją glutenu.

Najnowsze badania wykazały, że zapotrzebowanie organizmu na węglowodany dostarczane podczas wysiłku fizycznego może sięgać nawet 90-100 g/godzinę, w zależności od intensywności i rodzaju treningu. W związku z tym istnieje konieczność dostarczania łatwo przyswajalnych źródeł energii, które wspomogą organizm podczas ćwiczeń bez uczucia dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego.

ALE Energy Gel

ALE Gel zapewnia 27,5g dobrze wchłanialnych węglowodanów, dzięki którym produkt wyróżnia się wysoką kalorycznością spośród innych żeli. Spożywany suplement dostarcza odpowiedniej porcji niezbędnych związków nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku fizycznego. Skoncentrowana forma żelu zapewnia wysoką ilość kalorii w niewielkiej objętości, przez co efektywnie wspomaga organizm w trakcie intensywnego treningu. Produkt stanowi zatem idealne rozwiązanie w okresie natężonych ćwiczeń czy przygotowań do zawodów sportowych.

ALE Gel to unikalne połączenie konsystencji i smaku. Półpłynna forma produktu umożliwia bardzo łatwe przyswajanie węglowodanów podczas wysiłku fizycznego, bez konieczności popijania wodą. Smak żelu został opracowany w oparciu o szczególne wymogi żywieniowe sportowców. Suplement nie zostawia uczucia słodkości i lepkości w ustach, dzięki czemu spożycie kilku saszetek podczas treningów czy zawodów nie powoduje uczucia dyskomfortu, a umożliwia kontynuację intensywnego wysiłku fizycznego.

ALE Gel to również farmaceutyczna jakość. Proces produkcji odbywa się w fabryce farmaceutycznej działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP, przy wykorzystaniu surowców o najwyższej jakości. Dlatego też suplement spełnia surowe kryteria jakościowe stawiane preparatom farmaceutycznym. ALE Gel może być także wykorzystywany przez wegetarian i wegan, gdyż nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

Skład

width=600

* Smak Cola oraz Caffe Latte zawierają dodatkowo 50 mg kofeiny

Dodatkowa dawka kofeiny w ilości 3-5 mg/kg m.c. może korzystnie wpływać na zwiększenie wydolności organizmu, zwłaszcza w przypadku jednoczesnej aplikacji węglowodanów.

Smak Cola oraz Caffe Lattte zapewnia 27,5g łatwo przyswajalnych węglowodanów i 50mg kofeiny, dzięki którym produkt wyróżnia się nie tylko wysoką kalorycznością, ale jednocześnie skutecznie pobudza organizm. Suplement zaleca się w przypadku bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, zwłaszcza w momencie pojawienia się pierwszych oznak zmęczenia. Kofeina, zawarta w żelach o smaku Caffe Latte i Cola, aktywuje układ współczulny, przez co wzmacnia przewodzenie impulsów nerwowych i pobudza mięśnie do dalszej pracy, jednocześnie redukując uczucie zmęczenia.

Dawkowanie

Gel posiada zastosowanie we wszystkich rodzajach wysiłku fizycznego związanego z intensywną pracą mięśniową. Poza powszechnym wykorzystaniem w sportach wytrzymałościowych, żel zapewnia doskonałe źródło energii również dla osób uprawiających dyscypliny drużynowe i indywidualne.

Produkt stanowi także wygodny i skuteczny sposób na podniesienie poziomu cukru we krwi. Szybko dostarcza łatwo przyswajalne węglowodany, przez co doskonale sprawdza się w stanach hipoglikemii będącej wynikiem intensywnego wysiłku, różnego rodzaju schorzeń czy leczenia farmakologicznego.

Opinie o ZESTAW Trec Beta-Alanine Powder + Elektrolity + Żele energetyczne Ale

Napisz opinię

ZESTAW Trec Beta-Alanine Powder + Elektrolity + Żele energetyczne Ale

ZESTAW Trec Beta-Alanine Powder + Elektrolity + Żele energetyczne Ale

Zestaw z Trec Beta-Alanine Powder do wsparcia siły i wytrzymałości we wszystkich dyscyplinach sportowych. W zestawie elektrolity i żele energetyczne...

 • Zwiększa wydolność
 • Zwiększa siłę eksplozywną
 • Pomaga utrzymać wysoką intensywność ćwiczeń
 • Usprawnia regenerację organizmu

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: