Olimp Citrulline Malate 200g

OL_C2

5901330076749

Nowy produkt

✅ Wspomaga dopływ krwi do mięśni

✅ Zwiększa wydolność organizmu

✅ Przyspiesza regenerację

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Olimp
Olimp

48,39 zł brutto

Olimp Cytrulina

Suplement diety Citrulline Malate marki Olimp Sport Nutrition jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców w okresie wyczerpujacych treningów wytrzymałosciowych i siłowych.

By wspiąć się na szczyt, musisz ciężko zapracować. Nie oczekuj efektów, jeśli na treningach nie dajesz z siebie maksa! Ostro trenuj, pokonuj dopadające Cię w trakcie ćwiczeń zmęczenie i sukcesywnie, krok po kroku, z treningu na trening poprawiaj swoją wytrzymałość oraz siłę. Szukasz wsparcia? Sięgnij po Citrulline Malate! Oto rewelacyjna przedtrenignówka marki Olimp Sport Nutrition zawierająca najwyższą na rynku, bezpieczną porcję jabłczanu cytruliny, dodatkowo uzupełnioną witaminą B6.

Czego możesz oczekiwać po suplementacji jabłczanem cytruliny Citrulline Malate?

  • uzupełnienia diety o solidną porcję jabłczanu cytruliny – aż 8,1 g, w tym 4,6 g czystej cytruliny
  • konkretnej pompy mięśniowej1 wywołanej nasileniem produkcji tlenku azotu (NO). Odpowiada za nią arginina, które prekursorem jest cytrulina.
  • poprawy wydajności treningowej podczas ćwiczeń o dużej intensywności (np. wyciskania sztangi na ławce płaskiej)2
  • złagodzenia bóli mięśniowych po treningu3
  • wpływu na produkcję ATP4 - podstawowego nośnika energii
  • przyspieszenia usuwania kwasu mlekowego z krwi mięśni w trakcie intensywnego treningu5
  • pomocy w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia, dzięki witaminie B6, która korzystnie wpływa również na prawidłową pracę systemu nerwowego i utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego

Przemyślana formuła, jej prosty skład i składniki o realnym, udowodnionym naukowo działaniu to efekt pracy naukowców z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs. Przebadane w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories pod kątem czystości surowce, odznaczają się wysoką jakością i brakiem niebezpiecznych metali ciężkich. W składzie odżywki przedtreningowej nie uświadczysz również żadnych zagęszczaczy i barwników, co niewątpliwie stanowi jedną z wielu zalet jabłczanu cytruliny od Olimp Sport Nutrition.

I w końcu ten rewelacyjny, orzeźwiający smak przepysznej lemoniady! Przygotuj potężną porcję w swoim ulubionym shakerze, wypij przed treningiem i sprawdź jaki potencjał naprawdę w Tobie drzemie!

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie, na około 30 minut przed treningiem. 1 porcję (9 g proszku = 3 miarki) rozpuścić w 300 ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Składniki

Informacja żywieniowa1 porcja (9 g)
Jabłczan cytruliny,
w tym: L-cytrulina
8,1 g
4,6 g
Witamina B62,46 mg (176%*)

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Opinie o Olimp Citrulline Malate 200g

Napisz opinię

Olimp Citrulline Malate 200g

Olimp Citrulline Malate 200g

✅ Wspomaga dopływ krwi do mięśni

✅ Zwiększa wydolność organizmu

✅ Przyspiesza regenerację

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: