Peak No Jokes 600g | Przedtrenigówka

Nowy produkt

Nowy standard Pre Workout! Przedtreningówka No Jokes marki Peak z efektem gigantycznej pompy mięśniowej, czujności, skupienia i wytrzymałości. Tutaj nie ma żartów. Czeka Cię na prawdę intensywny trening z najwyższą dawką energii i pompy mięśniowej.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Peak
Peak

176,00 zł brutto

Suplement diety

Przedtrenigówka
Peak No Jokes | 600g | 30 porcji

No Jokes: Booster przedtreningowy wysokiej klasy. Tutaj nie ma żartów. Tylko mega trening.


No Jokes wyznacza nowe standardy na rynku Pre Workout Booster! Niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, kobieta, początkujący trener czy kulturysta wagi ciężkiej.

Ze względu na wyrafinowany skład i indywidualne opcje dawkowania, No Jokes jest idealny dla absolutnie każdego sportowca!

No Jokes nie idzie na żadne kompromisy. Zawiera pełną gamę wszystkich składników istotnych dla przedtreningówek, z których wszystkie zostały dozowane w taki sposób, aby mogły mieć optymalny efekt dla każdej osoby.


W No Jokes nie znajdziesz tanich, niedodawkowanych substratów, jak to często bywa na rynku: składniki pakowane są w produkty w minimalnej dawce, dzięki czemu można je napisać na odwrocie etykiety – ale nie ma efektu!


W każdej porcji No Jokes napakowane są tylko działające substancje w największych możliwych dawkach, tak aby ta przedtreningówka wzniosła Cię na wyższy poziom efektów. W składzie znajdziesz m.in Arginine HCL i Citrulline, przez booster karnozyny beta-alaninę, po najpopularniejsze i najsilniejsze substraty przedtreningowe N-Acetylo-L-Tyrozyna, Ashwagandha KSM-66, Tauryna, Alpha GPC, Dwuwinian choliny, Kofeina, Betaina, Guarana i Glukuronolaceton,

No Jokes zawiera niezwykle szeroką gamę składników aktywnych, która została uzupełniona o inne wysokiej jakości i innowacyjne substraty.

Tutaj, wraz z L-teaniną, Panax Ginseng, Rhodiola Rosea i witaminą B6, stosuje się aktywne składniki, które nasilają działanie składników, a jednocześnie zapobiegają tak zwanemu "zjazdowii" po spożyciu boostera.

Dla lepszej biodostępności, No Jokes został również zoptymalizowany pod kątem piperyny z ekstraktu z czarnego pieprzu.

No Jokes – koniec żartów!

Opinie o Peak No Jokes 600g | Przedtrenigówka

Napisz opinię

Peak No Jokes 600g | Przedtrenigówka

Peak No Jokes 600g | Przedtrenigówka

Nowy standard Pre Workout! Przedtreningówka No Jokes marki Peak z efektem gigantycznej pompy mięśniowej, czujności, skupienia i wytrzymałości. Tutaj nie ma żartów. Czeka Cię na prawdę intensywny trening z najwyższą dawką energii i pompy mięśniowej.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: