Activlab Creatine Tabs 120tabl

AC41CREATINE

5907368860299

Nowy produkt

Creatine 120 tabletek firmy Activlab. Monohydrat kreatyny w wersji tabletkowej, poprawiający wydolność, siłę i masę mięśniową. Podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Activlab
Activlab

37,00 zł brutto

Suplement diety

Activlab Kreatyna w tabletkach
Creatine Tabs

 Activlab | Creatine Tabs | 120 tabl | 30 porcji

ActivLab Creatine Tabs to skuteczny monohydrat kreatyny w wygodnych tabletkach:

  • umożliwia dłuższy i bardziej intensywny trening przy mniejszym zmęczeniu mięśni

  • posiada silne działanie anaboliczne, wspomaga szybką i efektywną budowę masy mięśniowej

  • powoduje szybszy przyrost siły

  • posiada wysoką przyswajalność

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Kreatyna posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej.

ActivLab Creatine Tabs zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi.

Dawkowanie

  • Porcja: 4-5 tabletek (1 tab = 1000mg monohydratu kreatyny)
  • W dni treningowe: Pierwszą porcję zastosować 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.

  • W dni nietreningowe: Pierwszą porcję 30 minut przed śniadaniem, druga porcję 30 minut przed obiadem lub kolacją.

  • Po 5-7 tygodniach stosowania należy wykonać 5-7 tygodniową przerwę.

  • W czasie stosowania kreatyny należy pić minimum 2,5 litra płynów dziennie. Należy unikać alkoholu, kawy i innych substancji, które odwadniają organizm.

Składniki aktywne w tabletce o masie 1800mg:

  • 1000mg monohydratu kreatyny.

Opinie o Activlab Creatine Tabs 120tabl

Napisz opinię

Activlab Creatine Tabs 120tabl

Activlab Creatine Tabs 120tabl

Creatine 120 tabletek firmy Activlab. Monohydrat kreatyny w wersji tabletkowej, poprawiający wydolność, siłę i masę mięśniową. Podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: