7Nutrition Keto BHB 360g Ketony Egzogenne Zobacz większe

7Nutrition Keto BHB 360g Ketony Egzogenne

7N_BHB

5901597314684

Nowy produkt

Keto BHB to mieszanka soli mineralnych beta-hydroksymaślanu, pomagająca zwiększyć liczbę ketonów we krwi. Keto BHB wspiera dietę ketogeniczną i dodaje długotrwałej energii.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: 7Nutrition
7Nutrition

145,00 zł brutto

Suplement diety

KETO BHB 

Keto BHB 360g to produkt zawierający mieszankę soli mineralnych beta-hydroksymaślanu. Wspiera dietę ketogeniczną i dodaje długotrwałej energii. Beta-hydroksymaślan, czyli ciała ketonowe to grupa organicznych związków chemicznych będących pośrednimi metabolitami tłuszczów. Używane są przez organizm jako źródło energii w mózgu, mięśniach oraz sercu, kiedy glukoza we krwi jest na niskim poziomie.

7Nutrition Keto BHB pomaga zwiększyć poziom ketonów we krwi oraz wpływa korzystnie na proces keto-adaptacji i przyspiesza mechanizmy przystosowawcze organizmu do pozyskiwania energii z ketonów. Preparat korzystnie wpływa na funkcje poznawcze i może zwiększać wytrzymałość u sportowców.

Ketony Egzogenne BHB

Ketony egzogenne to takie, które można przyjmować z zewnątrz (w przeciwieństwie do ketonów endogennych, które są produkowane przez organizm). Spożycie (suplementacja) ketonów egzogennych wspiera wytwarzanie endogennych ciał ketonowych w sposób naturalny i efektywny. Ich spożycie wspiera wytwarzanie endogennych ciał ketonowych w sposób efektywny i naturalny. Kwas hydroksymasłowy, czyli BHB jest najsilniejszym i najczęściej występującym ketonem w ludzkim organizmie, podczas stanu ketozy.

Kiedy stosować ketony egzogenne?

Ketony egzogenne mogą stosować zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z dietą ketogeniczną jak i osoby stosujące tę dietę od dłuższego czasu. Kiedy stosować ketony egzogenne?

  • podczas ketoadaptacji (zwłaszcza w przypadku keto grypy*) - ketony egzogenne zminimalizują efekty uboczne ketoadaptacji
  • przed treningiem - zwiększy poziom energii i wydajność treningu
  • kiedy w diecie znajdzie się za dużo węglowodanów

*keto grypa to odpowiedź organizmu na wykorzystanie tłuszczów do produkcji ketonów. Proces ten wprowadza ciało w pomyłkę, powodując złe samopoczucie.

Dawkowanie 7Nutrition Keto BHB

Zmieszać 3/4 miarki (12g) w 200ml wody. Spożywać raz dziennie około 20 minut przed treningiem.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące.Opinie o 7Nutrition Keto BHB 360g Ketony Egzogenne

Napisz opinię

7Nutrition Keto BHB 360g Ketony Egzogenne

7Nutrition Keto BHB 360g Ketony Egzogenne

Keto BHB to mieszanka soli mineralnych beta-hydroksymaślanu, pomagająca zwiększyć liczbę ketonów we krwi. Keto BHB wspiera dietę ketogeniczną i dodaje długotrwałej energii.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: