Trec Nitrobolon 300g Zobacz większe

Trec Nitrobolon 300g

Nowy produkt

Najnowsza formuła legendarnego Nitrobolonu. Zaawansowany przedtreningowy stack kreatynowy w proszku skutecznie zwiększający pompę, siłę i regenerację.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

47,39 zł brutto

Suplement diety

Najnowsza formuła legendarnego Nitrobolonu. Zaawansowany przedtreningowy stack kreatynowy w proszku, skutecznie zwiększający pompę, siłę i regenerację.

Nowy Nitrobolon

Przez ostatnich kilka lat mogłeś spotkać Nitrobolon w biało-czerwonych opakowaniach 550g i 1100g. Jego mega pompująca formuła znalazła wielu fanów wśród osób trenujących na siłowni - ukrwienie, siła i masa mięśni rosła już od pierwszej porcji. Jedynym mankamentem jego składu były dodane maltodekstryny (Węglowodany) w dużej ilości, co u niektórych konsumentów przekładało się na niechciany przyrost tkanki tłuszczowej. Odpowiedzią producenta jest nowy Nitrobolon w szaro-czerwonych opakowaniach 300g i 600g. Najważniejsze składniki - kreatyny, aminokwasy, AAKG i cytrulina zostały nietknięte, a usunięto zbędne maltodekstryny. Dzięki temu Nowy Nitrobolon to o wiele bardziej skoncentrowana formuła niż wszystkie poprzednie wersje. Idealny suplement przedtreningowy bez kofeiny, przez co można stosować go również w porach wieczornych bez obaw o problemy z zaśnięciem.

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Trec Nitrobolon 300g

Napisz opinię

Trec Nitrobolon 300g

Trec Nitrobolon 300g

Najnowsza formuła legendarnego Nitrobolonu. Zaawansowany przedtreningowy stack kreatynowy w proszku skutecznie zwiększający pompę, siłę i regenerację.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: