Zestawy regeneracyjne

Nowe produkty

Zestawy regeneracyjne

Zestawy produktów, wzajemnie się uzupełniających, potęgując swoje działanie.

Zestawy regeneracyjne 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 149,00 zł W magazynie

  Jeśli czujesz że Twój organizm ma dość i potrzebuje wsparcia to zestaw idealny dla Ciebie. Joint Care zadba o kondycję Twoich stawów, a koncentrat białka serwatkowego odżywi Twoje mięśnie. Kompleks witamin i minerałów wzbogacony o niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3 zadba o prawidłowe funkcjonowanie serca, zaś Liver Support wspomoże pracę Twojej wątroby!

  149,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie

  Jeśli czujesz że Twoje stawy mają dość i potrzebują wsparcia to zestaw idealny dla Ciebie. Joint Therapy Plus zadba o ich kondycję, a kompleks witamin i minerałów uzupełni wszystkie niedobory, dodając sił witalnych.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 107,00 zł W magazynie

  Jeśli czujesz że Twoje stawy mają dość i potrzebują wsparcia to zestaw idealny dla Ciebie. Flex Xplode zadba o ich kondycję, a kompleks witamin i minerałów uzupełni wszystkie niedobory, dodając sił witalnych.

  107,00 zł
  W magazynie
 • 77,00 zł W magazynie
  1Recenzje

  FLEXIT Gold Drink chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. FLEXIT Gold Drink to ulepszona wersja suplementu Flexit Drink. Jako Gratis otrzymasz od nas - Vitamin C 100tabletek - preparat z Witaminą C wzmocniony ekstraktem z dzikiej róży.

  77,00 zł
  W magazynie
 • 79,00 zł W magazynie

  Jeśli czujesz że Twoje stawy mają dość i potrzebują wsparcia to zestaw idealny dla Ciebie. Kolagen to naturalne białko, które buduje tkankę łączną wchodzącą w skład stawów, czy ścięgien, a glukozamina przyczyni się do utrzymania ich zdrowych i elastycznych.

  79,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł 88,00 zł -32.95% W magazynie

  Flexit Gold Drink chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Flexit Gold Drink to ulepszona wersja suplementu Flexit Drink.GRATIS - Flexit Gold Gel - Żel do stosowania na skórę o specjalnie opracowanej formule substancji przeciwbólowych, wzmacniających i rozgrzewających.

  59,00 zł 88,00 zł -32.95%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów