Olimp Platinum Ginseng 550 Sport Edition 60k

OL_PLGIN

5901330054877

Nowy produkt

Kompozycja dwóch gatunków żeń-szenia w mega dawce - 550mg w 1 kapsułce.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Olimp
Olimp

23,79 zł brutto

PIERWSZY, TAK MOCNY SPORTOWY ŻEŃ-SZEŃ

Żeń-szeń (rodzina Panax) jest prawdopodobnie najczęściej używanym przez sportowców i osoby aktywne fizycznie ziołowym suplementem diety medycyny chińskiej. Do rodziny Panax należą byliny pochodzenia amerykańskiego (łac. Panax quinquefolius) oraz azjatyckiego (łac. Panax ginseng). Często zalicza się do tej rodziny żeń-szeń syberyjski (łac. Eleutherococcus senticosus), który w rzeczywistości należy do innej rodziny - Eleuterokoków. Żeń-szeń wykorzystywany jest przez osoby aktywne fizycznie, m.in. w celu poprawy funkcjonowania układu krążenia, zwiększenia wydolności tlenowej i beztlenowej oraz wyostrzenia sprawności umysłowej.

Badania naukowe pokazują, że żeń-szeń może być z powodzeniem wykorzystywany przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Przez wielu naukowców uważany jest za substancję ergogeniczną, a więc taką, która po wprowadzeniu do organizmu przyczynia się do poprawy wyników sportowych. Dodatkową zaletą żeń-szenia jest jego pomocne działanie przy zaburzeniach erekcji. Nie zapominajmy również o dobrze wszystkim znanych podstawowych właściwościach żeń-szenia, a mianowicie o poprawie koncentracji, koordynacji, czujności oraz utrzymaniu prawidłowej witalności. Plejotropowe działanie żeń – szenia może być z całą pewnością wykorzystane u osób aktywnych fizycznie.

Dodatkowo Ekstrakt z jęczmienia zwyczajnego (Hordeum vulgare L.) wspomaga koncentrację, wzmaga aktywność fizyczną, niweluje zmęczenie, niechęć do wysiłku fizycznego oraz psychicznego.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Skład

Opinie o Olimp Platinum Ginseng 550 Sport Edition 60k

Napisz opinię

Olimp Platinum Ginseng 550 Sport Edition 60k

Olimp Platinum Ginseng 550 Sport Edition 60k

Kompozycja dwóch gatunków żeń-szenia w mega dawce - 550mg w 1 kapsułce.

12 innych produktów w tej samej kategorii: