Hi Tec Creatine Powder 500g Zobacz większe

Hi Tec Creatine Powder 500g

HT_CRE500

5907534280180

Nowy produkt

100% Czystego monohydratu kreatyny! Mocna kreatyna w czystej formie rozpuszczalnego proszku proszku. Sproszkowana forma kreatyny zapewnia lepszą rozpuszczalność i pełniejsze wchłanianie Monohydrat kreatyny doskonale nadaje się na pierwszy cykl kreatynowy

 • 20-30% Więcej siły
 • 6 kg suchej masy mięśniowej podczas jednego cyklu
 • Szybsza regeneracja
 • Większa wytrzymałość
Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Hi Tec
Hi Tec

99,00 zł brutto

Suplement diety

Kreatyna Monohydrat Hi Tec Creatine

100% Czystego monohydratu kreatyny!
JESZCZE WIĘCEJ SIŁY I JESZCZE WIĘCEJ MASY!

 

100% CZYSTY MONOHYDRAT KREATYNY W PROSZKU!
BUDUJ MASĘ!

 


 

CREATINE POWDER TO:

 • 20-30% Więcej siły

 

 • 6 kg suchej masy mięśniowej podcas jednego cyklu

 

 • Szybsza regeneracja

 

 • Większa wytrzymałość

 

 • Ograniczony rozpad białek podczas intensywnego treningu

 

 • 100% Czystej kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku 

Creatine Powder to 100% czysty monohydrat kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku, wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika wysokoenergetycznych grup fosforanowych, potrzebnych do syntezy ATP. Posiada działanie anaboliczne i antykataboliczne, poprawia równowagę azotową i ogranicza rozpad białek podczas intensywnego treningu. Kreatyna przyczynia się do skrócenia czasu regeneracji po treningu oraz posiada zdolność neutralizowania zakwaszenia mięśni.

KREATYNA TO OBECNIE NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJPOPULRNIEJSZY SUPLEMENT STOSOWANY NA ŚWIECIE PRZEZ SPORTOWCÓW. STOSOWANIE TEGO SUPLEMENTU ZNACZĄCO ZWIĘKSZA MASĘ CIAŁA, SIŁĘ ORAZ WYDOLNOŚĆ

Około 30 źródeł naukowych potwierdza, iż suplementacja kreatyną wspomaga wzrost siły oraz masy mięśniowej. Ten zadziwiający efekt zaobserwowano u osób, które trenowały intensywnie wykorzystując 80 – 120 % swojej naturalnej maksymalnej siły i dodatkowo spożywały kreatynę przez okres ok. 3 miesięcy. Mięśnie, dzięki dużemu zapasowi kreatyny, były o wiele bardziej wydolne, a masa mięśniowa zwiększała się o wiele bardziej niż normalnie. Kreatyna zwiększa uwodnienie mięśni, co pozytywnie wpływa na zachodzące w organizmie procesy anaboliczne i wzmaga syntezę białek mięśniowych oraz redukuje katabolizm mięśni. Doskonałe zaopatrzenie wszystkich komórek w wodę w połączeniu z pobudzeniem organizmu do tworzenia białek mięśniowych wspomaga powstawanie mięśni. Monohydrat kreatyny podnosi zawartość kreatyny w mięśniach oraz aktywność molekuły ATP (adenozynotrifosforan) odpowiedzialnej za tworzenie komórek oraz wytwarzanie energii oraz siły w organizmie. Dzięki zastosowaniu kreatyny firmy Hi Tec - możliwe jest uzyskanie od 4 do 7 kg masy mięśniowej podczas jednego cyklu.


Sproszkowana forma kreatyny zapewnia lepszą rozpuszczalność i pełniejsze wchłanianie Monohydrat kreatyny doskonale nadaje się na pierwszy cykl kreatynowy dla początkujących, którzy dzięki zastosowaniu tego suplementu mogą spodziewać się doskonałych przyrostów masy mięśniowej.Sposób użycia: rozpuścić 1 łyżeczkę (ok. 3 g) od herbaty preparatu w 250 ml soku owocowego lub wody z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy). 

Podczas stosowania kreatyny należy pić dużo wody, Stosować na możliwie pusty żołądek tj. 30 minut przed posiłkiem lub 2h po posiłku.

Producent: Hi Tec Nutrition, Wodzisławska 6a, 52-017 Wrocław, Polska.

Opinie o Hi Tec Creatine Powder 500g

Napisz opinię

Hi Tec Creatine Powder 500g

Hi Tec Creatine Powder 500g

100% Czystego monohydratu kreatyny! Mocna kreatyna w czystej formie rozpuszczalnego proszku proszku. Sproszkowana forma kreatyny zapewnia lepszą rozpuszczalność i pełniejsze wchłanianie Monohydrat kreatyny doskonale nadaje się na pierwszy cykl kreatynowy

 • 20-30% Więcej siły
 • 6 kg suchej masy mięśniowej podczas jednego cyklu
 • Szybsza regeneracja
 • Większa wytrzymałość

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

24 innych produktów w tej samej kategorii: