Trec Nitrobolon Platinum 30k

TR_NP3

5902114015145

Nowy produkt

Nitrobolon Platinum to zaawansowany stack przedtreningowy.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

21,19 zł brutto

Nowa odsłona legendarnego Nitrobolona cechuje się:

  • Mega pompą na treningu

  • Brakiem kofeiny (przez co Możesz go stosować nawet późnym wieczorem)

  • Dodatkiem Synefryny - ekstraktu z gorzkiej pomarańczy

  • Dodatkiem mega mocnej kreatyny - w formie estru etylowego

  • Wygodną formą kapsułek

Nitrobolon Platinum - Zaawansowany stack przedtreningowy.

Nitrobolon Platinum to profesjonalny produkt, zawierający połączenie alfa-ketoglutaranu L-argininy z beta-alaniną i estrem etylowym kreatyny oraz jabłczanem cytruliny, L-tyrozyną, tauryną i L-norwaliną, z dodatkiem ekstraktu z gorzkiej pomarańczy.

Nitrobolon Platinum polecany jest dla sportowców siłowych do stosowania przed treningiem.Jak działa Nitrobolon Platinum?
Składniki zawarte w Nitrobolon Platinum są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Co możemy osiągnąć stosując Nitrobolon Platinum?
Tlenek azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach. Jak to się ma do wyników?
Tak naprawdę to efekty zobaczysz na własne oczy.

Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduje przekroczenie granic treningowych. Mięśnie stają się bardziej twarde i napompowane, przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.
Oglądając się w lustrze po ciężkim treningu wiesz jak wygląda twoje "napompowane" ciało. Jeśli chcesz żeby taki efekt pozostał na wiele dni, zastosuj Nitrobolon Platinum.


Nowość - dodatek Synefryny - ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, co daje?
Ten składnik jest odpowiedzialny za podniesienie termogenezy i lipolizy naszego organizmu. Termogeneza polega na zwiększeniu temperatury ciała i nasileniu potliwości, co pomaga dobrze rozgrzać mięśnie podczas treningu. Z kolei lipoliza jest reakcją prowadzącą do rozkładu komórek tłuszczowych oraz zmniejszenia ich rozmiaru.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu – 6 kapsułek popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie 30 min. przed treningiem.

Skład

Opinie o Trec Nitrobolon Platinum 30k

Napisz opinię

Trec Nitrobolon Platinum 30k

Trec Nitrobolon Platinum 30k

Nitrobolon Platinum to zaawansowany stack przedtreningowy.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: