Biotech - EAA Zero 330g Zobacz większe

Biotech EAA Zero 350g

5999076220571

Nowy produkt

7160 mg egzogennych aminokwasów w jednej porcji, w idealnych proporcjach, bez cukru i glutenu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biotech
Biotech

64,59 zł brutto

Suplement diety

Aminokwasy EAA

 • 7160 mg egzogennych aminokwasów
 • Aminokwasy w proporcjach zalecanych przez WHO
 • Aż 3580 mg Glutaminy w jednej porcji
 • Bez cukru
 • Bez glutenu

Aminokwasy egzogenne, jak sugeruje nazwa, są niezbędne organizmowi  ludzkiemu, który nie potrafi ich wyprodukować sam lub produkuje je w ilościach niewystarczających. Dlatego też niezmiernie ważne jest dostarczanie ich organizmowi w odpowiednich ilościach i proporcjach ze źródeł zewnętrznych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów BioTechUSA, EAA Zero opracowano tak, aby uzyskać jak najlepszą kompozycję. Dlatego EAA Zero zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy w optymalnej proporcji określonej przez Światową Organizację Zdrowia.

Odświeżając skład EAA Zero nie tylko staraliśmy się uzyskać właściwe proporcje, ale także dążyliśmy do stworzenia złożonego produktu. W rezultacie produkt zawiera teraz wszystkie egzogenne aminokwasy, a poprzez dodanie glutaminy dodatkowo zwiększyliśmy ilość aminokwasów potrzebnych do budowy mięśni.

EAA Zero z unikalną kombinacją aminokwasów można używać nawet podczas diety, ponieważ produkt nie zawiera cukru. Ciesz się orzeźwiającym smakiem cytryny, ciemnych winogron, zielonego jabłka czy ananasa z mango - przed a nawet w trakcie intensywnych i męczących sesji treningowych.

Po co stosować aminokwasy?

Aminokwasy są budulcami naszych podstawowych substancji odżywczych, białek, znajdujących się w całym naszym organizmie. Istnieją aminokwasy, które ludzki organizm jest w stanie wyprodukować samodzielnie (aminokwasy endogenne), natomiast do innej grupy należą aminokwasy dostarczane są wraz z pokarmem (aminokwasy egzogenne). Spośród różnych rodzajów aminokwasów jedynie 20 z nich przyczynia się do formowania struktury białek. Aminokwasy są niezbędne dla wszystkich funkcji organizmu takich jak trawienie, czynności wątroby czy gojenie ran. Aminokwasy są odpowiedzialne za stan skóry, więzadeł, mięśni, ścięgien, organów wewnętrznych, gruczołów, włosów i paznokci. Przyczyniają się również do produkcji hormonów jak również neurotransmiterów i enzymów. Ponadto służą jako źródło energii, jak również jako substancja odżywcza służąca do produkcji lipidów oraz węglowodanów. Najbogatszym źródłem podstawowych aminokwasów jest żywność pochodzenia zwierzęcego, natomiast żywność pochodzenia roślinnego często nie zawiera wszystkich tych aminokwasów. Suplement przyspieszy regenerację i zminimalizuje efekt katabolizmu - rozpadu tkanki mięśniowej.

Jak dawkować EAA?

Zmieszaj 1 porcję proszku (14g = 2 czubate miarki = 1 czubata łyżki) z 400 ml wody. Weź jedną porcję 15 minut przed treningiem. W dni bez treningu weź jedną porcję między posiłkami.

EAA skład

1 porcja (14 g):

 • 3400 mg BCAA
  • 1560 mg L-leucyny
  • 800 mg L-izoleucyny
  • 1040 mg l-waliny
 • 1200 mg L-lizyny
 • 600 mg L-treoniny
 • 400 mg L-metioniny
 • 3580 mg L-glutaminy
 • 1000 mg L- L-fenyloalaniny
 • 400 mg of L-histydyny
 • 160 mg L-tryptofanu

Producent: BioTech Kft, Huszti Ut 60, 1033 Budapest, Hungary

Opinie o Biotech EAA Zero 350g

Ocena 
2019-06-14

Eaa dla mnie mombaa

Najlepsze EAA na rynku

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Biotech EAA Zero 350g

Biotech EAA Zero 350g

7160 mg egzogennych aminokwasów w jednej porcji, w idealnych proporcjach, bez cukru i glutenu.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: