Zestaw Trec Redukcja/Odchudzanie 3x90k Zobacz większe

Trec - Clenburexin 90k + L-Carnitine + Green Tea 90k + CM3 90k + Pillbox Gratis!

TR-Z-B008

5901828344305

Nowy produkt

Zestaw produktów Trec Nutrition na skuteczną redukcję tłuszczu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

112,00 zł brutto

Zestaw Trec na redukcję:

Clenburexin 90k
L-Carnitine + Green Tea 90k
Cm3 90k
Pillbox Gratis!

Zestaw TrecNutrition został tak dobrany, aby umożliwić Ci szybką utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej. Dlaczego połączyliśmy te produkty?

Clenburexin - To kompleksowy suplement diety o działaniu termogenicznym. Zawiera mieszankę składników aktywnych pozwalających przyspieszyć metabolizm i zwiększyć produkcje ciepła w organiźmie. ClenBureXin jest kompletnym rozwiązaniem, abyś mógł „zaatakować tkankę tłuszczową i pozbyć się jej raz na zawsze. Clenburexin nie tylko redukuje tłuszcz, ale współdziała z Twoim organizmem, abyś podczas diety redukcyjnej mógł mieć więcej energii i lepszy nastrój. Jeszcze nigdy odchudzanie nie było tak szybkie, bezpieczne i komfortowe.

L-Carnitine + Green Tea - uzupełnia skład preparatu Clenburexin. Dostarcza L-karnityny, która jest bardzo przydatna w okresie redukowania tkanki tłuszczowej. Pozwala wykorzystywać tłuszcz jako źródło energii podczas wysiłku, a zaletą zielonej herbaty jest również silne działanie antyoksydacyjne oraz energetyzujące.

CM3 90 - kreatyna w formie jabłczanu zabezpieczy mięśnie przed ich spalaniem podczas intensywnego wysiłku, dodatkowo wesprze budowanie suchej tkanki mięśniowej i siły, nawet na redukcji!

Aby ułatwić Ci suplementację otrzymasz od nas Pillbox firmy Trec z hasłem motywującym GRATIS!

 • 25,00 zł W magazynie
  1 x

  CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Produkt polecany przez najlepszych kulturystów na świecie!

  25,00 zł
  W magazynie
 • 47,39 zł W magazynie
  1 x

  ClenBureXin najbardziej znany z mocnych spalaczy tłuszczu. Nr jeden wśród naszych klientów. Został przygotowany przez zespół amerykańskich technologów jako wielosystemowa formuła, której celem jest szybka i bezpieczna redukcja zbędnych kilogramów.

  47,39 zł
  W magazynie
 • 27,00 zł W magazynie
  1 x

  L-Karnityna z zieloną herbatą jest suplementem diety, którego zastosowanie wspomaga proces odchudzania oraz znaczną redukcję cellulitu, co pozwala uzyskać i zachować szczupłą i zdrową sylwetkę.

  27,00 zł
  W magazynie

Opinie o Trec - Clenburexin 90k + L-Carnitine + Green Tea 90k + CM3 90k + Pillbox Gratis!

Napisz opinię

Trec - Clenburexin 90k + L-Carnitine + Green Tea 90k + CM3 90k + Pillbox Gratis!

Trec - Clenburexin 90k + L-Carnitine + Green Tea 90k + CM3 90k + Pillbox Gratis!

Zestaw produktów Trec Nutrition na skuteczną redukcję tłuszczu.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: