Trec Whey 100 Gold Core 2000g

Nowy produkt

Trec Whey 100 Gold Core to limitowana, złota edycja legendarnego białka Whey 100. W składzie znajdziemy trzy najlepsze białka: Izolat WPI, Koncentrat WPC i Hydrolizat (WPH) białka serwatki

Jedno z najlepszych białek na rynku.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

179,00 zł brutto

Suplement diety

Odżywka białkowa Trec WHEY 100 GOLD CORE

2000g | 66 porcji | WPC, WPI i WPH

Odżywka białkowa Trec Whey 100 Gold Core zawiera szybkoprzyswajalne białka, które przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, a także wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. Dla jak najlepszych efektów oprócz białka serwatkowego do składu dodano izolat białka i hydrolizat białka serwatkowego. To jedna z nielicznych na rynku odżywka proteinowa o trójkomponentowym składzie, który przyczynia się do jeszcze skuteczniejszej rozbudowy masy mięśniowej. Whey 100 Gold Core szybko się rozpuszcza i doskonale się wchłania, a zawarte w nim 3 frakcje białkowe intensywniej pobudzają procesy anaboliczne prowadzące do rozbudowy czystej  i lepszej jakościowo muskulatury.

 • Najlepsze białko dla wzrostu mięśni
 • Połączenie 3 frakcje białek WPC, WPI i WPH
 • Pyszne smaki
 • Najwyższa jakość
 • Najlepszy budulec dla czystej masy mięśniowej

TREC WHEY 100 GOLD CORE zawiera kompleks najwyższej jakości koncentratu białek serwatkowych, izolatu i hydrolizatu.

Produkt jest idealnym źródłem pełnych, wartościowych białek zwierzęcych, bogatych we wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę. WHEY 100 GOLD CORE LINE  rozpuszcza się bardzo dobrze i jest szybko-przyswajalne . Białka zawarte w tym produkcie pomagają zwiększyć i utrzymać masę mięśniową.

Białko WHEY 100 GOLD CORE  zawiera kompleks najwyższej jakości koncentratu , izolatu i hydrolizatu białek serwatkowych. Produkt jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych, bogatych we wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę. WHEY 100 GOLD CORE rozpuszcza się bardzo dobrze i jest szybko-przyswajalne . Białka zawarte w tym produkcie pomagają zwiększyć i utrzymać masę mięśniową, a trójkomponentowy skład gwarantuje zróżnicowany czas wchłaniania.

Hydrolizaty i Izolaty zawarte w odżywce białkowej Trec Whey 100 Gold zostają zaabsorbowane przez organizm niemalże natychmiast po spożyciu odżywki, natomiast koncentrat nieco wolniej. Taka kompozycja dzięki zapewnia idealna i bardziej liniową podaż aminokwasów w dłuższym okresie czasowym.

KOMU POLECANY JEST PREPARAT?

Trec WHEY 100 Gold Core to uniwersalny preparat dla każdego, idealny do codziennego uzupełniania białka. Dostarcza najwyższej jakości składników o działaniu anabolicznym. Wskazane jest stosowanie go do 1,5 h po zakończeniu ćwiczeń, dla zapewnienia mięśniom zastrzyku niezbędnego budulca oraz silnego impulsu do rozrostu. Produkt sprawdzi się także w zwiększaniu wartości odżywczej posiłków i jako ich uzupełnienie o dodatkowe łatwo strawne białko. Osobom o wolniejszej przemianie materii zaleca się stosowanie preparatu przed udaniem się na spoczynek, a także między posiłkami, dla przyspieszenia metabolizmu.

Czym różni się wersja odżywki białkowejWhey 100 Gold Core od standardowego Trec Whey 100?

Znana i ceniona odżywka białkowa Trec Whey 100 doczekała się swojej ulepszonej limitowanej edycji Trec Whey 100 Gold Core. W standardowej, dotychczas znanej wersji tej odżywki białkowej w składzie znajdziemy wysokiej jakości koncentrat białka serwatki (72g białka na 100g produktu). W wersji GOLD oprócz wspomnianego koncentratu w składzie znalazł się Izolat białka serwatkowego oraz Hydrolizat czyli białka o wyższym BV i jeszcze szybszym czasie wchłaniania. W sumie w składzie jest ponad 75g protein na 100g produktu.

NAJLEPSZA ODŻYWKA BIAŁKOWA

Szybkowchłanialne białka (Izolat i Hydrolizat) w połączeniu z dotychczas stosowanym koncentratem białek serwatki powoduje, że najlepszy na rynku produkt białkowy jakim bez wątpienia był Trec Whey 100 stał się jeszcze lepszy.

Jak stosować białko Whey 100 Gold Core ?

Odżywkę białkowa przeważnie stosuje się według zapotrzebowania organizmu na białko. Zwykle na jedna porcję przypada 30g produkty czyli dwie miarki. Produkt najlepiej stosować z wodą. Można tez używać z mlekiem jednak należy pamiętać, że mleko może nieco spowalniać wchłanianie odżywki białkowej.

Trec Whey 100 Gold

Whey 100 Gold - sposób użycia:

Jednorazową porcję preparatu – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka (ale lepiej z wodą), używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2–3 porcji dziennie.

W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

W jakim celu stosuje się odżywki białkowe?

Niezależnie czy zamierzasz budować masę mięśniową czy też redukować tkankę tłuszczową białko jest jednym z najważniejszych składników odżywczych o jakie musisz zadbać aby osiągnąć założony cel. Organizm człowieka w trakcie procesu trawienia rozkłada dostarczone białko do peptydów i aminokwasów, z których w następnej kolejności może budować mięśnie, ścięgna tkanki. I dzieje się tak niezależnie czy dostarczysz białko pochodzące z pożywienia czy tez z odżywki białkowej. Ale na pewno nie dzieje się to kiedy nie dostarczysz białko w ogóle.

Zapewnienie odpowiedniej ilości białka

Dostarczenie odpowiedniej ilości białka z pożywienia jest dość trudne i dlatego też taką popularnością cieszą się odżywki z wysoka zawartością białka. Niestety jak to w życiu bywa istotne jest jakiej wartości białko dostarczamy i czy dzięki niemu będziemy mogli budować masę mięśniową czy tylko „dopijemy” zbędnymi kaloriami.

Pamiętaj – jeśli stosujesz odżywkę białkową to stosuj te najwyższej jakości bo tylko one gwarantują, że spożyty produkt przyniesie jakieś efekty.

Jakie jest najlepsze białko?

Starając się zbudować wysportowaną sylwetkę należy wziąć pod uwagę z jakiego źródła stosujemy odżywki białkowe oraz jaka jest jego wartość biologiczna BV. Białko może być tym lepiej wykorzystane przez nasz organizm im wyższa jest jego wartość biologiczna oznaczana jako współczynnik BV – czyli to w jakim stopniu spożyte białko może być wykorzystane do budowania masy mięśniowej. Wysoki poziom tego współczynnika wskazuje, że dany produkt cechuje się silnym działaniem anabolicznym i antykatabolicznym, a także wzmacnia przemianę hormonów anabolicznych takich jak IGF-1. Wyższy poziom BV świadczy o wysokim profilu niezbędnych do budowy masy mięśniowej aminokwasów egzogennych, z których to cegiełek nasz organizm buduje faktycznie mięśnie. Gwarantuje też, że dany produkt będzie znacznie lepiej wchłaniany przez nasz organizm. Spośród produktów spożywczych dostępnych z pożywienia najwyższe BV=100 mają białka pochodzące z jaja kurzego, a białko pochodzące z kurczaka ma BV na poziomie 79. Najgorzej wypadają produkty pochodzenia roślinnego, których wartość BV zwykle jest poniżej 60 (jedynie soja ma BV=76)

Wskaźnik BV dla wybranych źródeł białka:

BV = 159 izolat białek serwatki (takie m.in. znajdziesz właśnie w Whey 100 Gold Core)
BV = 104 koncentrat białek serwatki
BV = 104 laktoalbumina - białko z mleka
BV = 100 albumina jaja kurzego

Pamiętaj – jeśli stosujesz odżywkę białkową to stosuj taką, która zawierają białka o najwyższym BV.

Jakie jest zapotrzebowanie na białko?

W zależności od uprawianej dyscypliny sportowej zapotrzebowanie na białko wynosi:

 • Zapotrzebowanie na białko w dyscyplinach wytrzymałościowych:

  1,4g - 1,6g białka na 1 kg masy ciała.
  Czyli przykładowo jeśli ważysz 80 kg to Twoje minimalne zapotrzebowanie na białko wynosi między 112g a 128g
 • Zapotrzebowanie na białko w dyscyplinach wytrzymałościowo-siłowych:

  1,6 g - 1,8 g na 1 kg masy ciała
 • Zapotrzebowanie na białko w dyscyplinach szybkościowo-siłowych:

  1,8 g - 2,5 g na 1 kg masy ciała.

Z przedstawionych powyżej wytycznych łatwo obliczyć, że w niektórych przypadkach sportowcy powinni spożywać 0,2kg białka każdego dnia. W praktyce dnia codziennego byłoby to niezwykle trudne, a czasami wręcz niemożliwe do zrealizowania gdyż konieczne byłoby zjadanie dużych ilości pożywienia. I to nie byle jakiego pożywienia ale takich produktów, które dostarczają wysokiej jakości proteiny. Dlatego też stasowanie odżywek białkowych jest tak popularne i korzystne dla naszego organizmu.

 


Chcąc zbudować imponujące mięśnie i zredukować tłuszcz należy zwiększyć spożycie białka w swojej diecie!

Skład białka Trec Whey 100 Gold Core:

Ilość produktu100 g90 g30 g
Wartość odżywcza/energetyczna1345kj / 355kcal1299kj / 320kcal433kj / 107kcal
Białka75,51 g66,88 g22,29 g
Tłuszcze3,50 g3,15 g1,05 g
W tym tłuszcze nasycone1,83 g1,65 g0,55 g
W tym cukry proste6,41 g5,77 g1,92 g
Sól0,35 g0,31 g0,10 g
Węglowodany6,61 g5,95 g1,98 g
Składniki aktywne

GOLD CORE WHEY MATRIX

[Whey Protein Concentrate; Whey Protein Isolate; Whey Protein Hydrolysate]

95,51 g85,96 g28,65 g

Whey 100 Gold Core - dzienna porcja

Maksymalna zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 90g produktu

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Trec Whey 100 Gold Core 2000g

Ocena 
2019-08-30

Zgadzam się - to rzeczywiście najlepsze białko

..najlepsze nie tylko w działaniu ale również w smaku. Whey 100 zdecydowanie polecam osobom ceniącym sobie jakość

  Ocena 
  2019-05-09

  Gold Whey

  Bardzo jestem zadowlony z tego zakupu. Szybka realizacja. wysyłka tego samego dnia. A co najlepsze zamówiłem wczoraj o 15.45 a dziś o 8.45 było juz u mnie. Paczka krócej niż 24h strefaciala.pl jesteście super

   Ocena 
   2019-05-09

   Tylko gold

   Uwielbiam to białko i obsługę sklepu strefaciala.pl Dzięki za przemiłe i cenne porady i świetny kontakt

    Ocena 
    2019-05-09

    Białko Whey 100 Gold

    Najlepsze i najsmaczniejsze białko Treca. A to, że w składzie ma również izolat i hydrolizat czyni to dla mnie białkiem nr 1 na rynku

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Trec Whey 100 Gold Core 2000g

     Trec Whey 100 Gold Core 2000g

     Trec Whey 100 Gold Core to limitowana, złota edycja legendarnego białka Whey 100. W składzie znajdziemy trzy najlepsze białka: Izolat WPI, Koncentrat WPC i Hydrolizat (WPH) białka serwatki

     Jedno z najlepszych białek na rynku.

     Produkty powiązane

     Info

     Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

     Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

     30 innych produktów w tej samej kategorii:

     Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: