Trec - CM3 Gold 250g Zobacz większe

Trec CM3 Gold 250g

Nowy produkt

CM3 GOLD to limitowana edycja legendarnej CM3 - najczystsza forma jabłczanu kreatyny, ulepszona beta-alaniną. Produkt polecany przez najlepszych kulturystów na świecie!

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

89,00 zł brutto

GOLD CORE LINE CM3 to produkt zawierający kryształowo czysty jabłczan tri-kreatyny i beta-alaninę. Regularne uzupełnianie 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydajność fizyczną w kolejnych serii krótkotrwałych, intensywnych ćwiczeń. GOLD CORE LINE CM3 jest zalecany jako produkt, który pomaga osiągnąć najwyższe cele, zwłaszcza w zakresie mocy, wytrzymałości i szybkości.

Kreatyna, monohydrat czy jabłczan?

Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej.

Co nam to da? - SIŁA, MASA !

W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Preparat CM3 GOLD należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Skład

Porcja7 g3,5 g
Składniki aktywne
Jabłczan kreatyny5400,00 mg2700,00 mg
w tym kreatyna4000,00 mg2000,00 mg
Beta-Alanina1050,00 mg575,00 mg

Napisz opinię

Trec CM3 Gold 250g

Trec CM3 Gold 250g

CM3 GOLD to limitowana edycja legendarnej CM3 - najczystsza forma jabłczanu kreatyny, ulepszona beta-alaniną. Produkt polecany przez najlepszych kulturystów na świecie!

30 innych produktów w tej samej kategorii: