Trec Sleeper 225g

Nowy produkt

Formuła polepszająca jakość snu, zawiera Melatoninę, DAA, GABĘ, ekstrakty roślinne wyciszające organizm.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

54,90 zł brutto

Suplement diety

NOCNA FORMUŁA. SLEEP-ER to kompleksowy suplement diety. Zawiera melatoninę, kwas D-asparaginowy (DAA) i kwas gamma-aminomasłowy (GABA), ekstrakty roślinne kozłka lekarskiego i melisy, aminokwasy i minerały. SLEEP-ER zawiera magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wit. B6, która przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej oraz w prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.  Zawarty w produkcie cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. SLEEP-ER polecany jest dla ciężko trenujących sportowców i osób odczuwających intensywne zmęczenie fizyczne lub psychiczne, którzy nie regenerują się w pełni w czasie snu.

SLEEPER poprawia jakość nocnej regeneracji warunkującej wzrost mięśniowy                

Powszechnie wiadomo, że mięśnie rozwijają się w wyniku kompleksowej regeneracji. Dla wielu niestety kończy się ona na porze potreningowej. Owszem czas tuż po zakończeniu treningu jest szczególnie istotny jeżeli chodzi o adaptację treningową. Jednak nie możemy zapominać, że po ciężkim treningu mięśnie regenerują się jeszcze wiele godzin. Największe natężenie procesów naprawczych ma miejsce wtedy gdy śpimy. To właśnie wówczas następuje najbardziej spektakularna emisja hormonów anabolicznych jak testosteron, hormon wzrostu, melatonina. One gwarantują nie tylko odnowę, ale w sprzyjających warunkach wprowadzają organizm na ścieżkę upragnionego anabolizmu. Jeżeli żyjesz intensywnie, ciężko trenujesz, masz problemy ze snem, a zależy ci na czerpaniu maksymalnych korzyści z treningu sięgnij po Slepper. Sleep-er to formuła, która uczyni sen apogeum anabolicznym.

Jak Sleep-er pomaga zapaść w błogi, anaboliczny sen

Sen nocny może być anabolicznym apogeum w ciągu dnia, z powodu następującego w tym czasie zwolnienia tempa przemian metabolicznych. Tak zaprogramowała nas natura, mając w tym swój ukryty cel. Wolniejszy metabolizm oznacza oszczędności energetyczne, które ustrój może rozdysponować na procesy odnowy i regeneracji mięśniowej. Skład sleeper został opracowany tak, żeby organizm był w stanie przejść na ten naturalny tryb zwolnionego metabolizmu.

Sleeper czyli błogie wyciszenie

Często w wyniku natłoku obowiązków dnia codziennego mamy problem z zaśnięciem. Kręcimy się w łóżku kilka godzin i zasypiamy tak naprawdę nad ranem. Niestety tak krótki sen nie pozwoli organizmowi dotrzeć do etapu snu głębokiego, kiedy to mają miejsce najbardziej zaawansowane procesy naprawcze oraz produkcja hormonalna. Sleeper zawiera wyciągi roślinne o działaniu uspokajającym jak ekstrakt z melisy czy kozłka lekarskiego, teaninę z liści zielonej herbaty. Sleeper to również GABA – neuroprzekaźnik o działaniu rozluźniającym.

Żeby móc zapaść w błogi sen, w organizmie musi nastąpić wzmożona produkcja hormonu melatoniny. Speeper zawiera zarówno porcję melatoniny jak i aminokwasu tryptofanu, z którego produkowany jest ten hormon.

Sleeper - wsparcie testosteronu

Sleeper to jednak nie jest tylko zwykły suplement uspokajający. W składzie sleeper znajdziemy substancje które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu w organizmie: kwas D-asaparaginowy (DAA), cynk, magnez i witaminę B6.

Sleeper - wsparcie hormonu wzrostu (GH)

Dla hormonu wzrostu najbardziej znaczącym czynnikiem, który stymuluje jego emisję, jest głęboki, spokojny sen. Jeżeli wielokrotnie wybudzasz się w trakcie nocy niestety organizm może mieć trudności z emisją GH. Składniki zawarte w Sleeper o działaniu uspokajającym, podnoszącym poziom melatoniny będą znacznie poprawiały nocną dystrybucję tego hormonu. Sleep-er wykorzystuje jednak także inne sposoby stymulacji GH. Czynnikiem wpływającym pozytywnie na produkcję GH w czasie snu jest wysoki poziom argininy. Z tego względu w Sleeper znajdziemy pożądaną porcję argininy. Sleeper w tym względzie idzie nawet krok dalej, dostarcza bowiem aminokwasy, które zwiększają dostępność argininy na poczet stymulacji GH jak np. glutamina, ornityna.


Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu – 9 g (1,5 miarki) rozpuścić w 150-200 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej na 30 min. przed snem.


Skład

Opinie o Trec Sleeper 225g

Ocena 
2019-05-13

Mega spioch

Rewelacja - śpie po tym jak dziecko. Znacznie poprawiło mi sie tempo zasypiania, zasypiam zrelaksowany i budze sie znacznie wypoczęty. Produkt GE NIA LNY. Nawet po zastsowaniu przedtreningówki dosc późno (trenuje koło 20stej) to jak przed spanie wezme sleeperka to nie ma problemu z zasypianiem.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Trec Sleeper 225g

  Trec Sleeper 225g

  Formuła polepszająca jakość snu, zawiera Melatoninę, DAA, GABĘ, ekstrakty roślinne wyciszające organizm.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: