Trec - DAA 120kaps View larger

Trec - DAA 120kaps

TREC00055

5902114016036

New product

Producent: TREC DAAPodnosi poziom testosteronu i utrzymuje anabolizm na wysokim poziomie! 120 kapsułek DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS •Zwiększony poziom testosteronu• ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

55,00 zł tax incl.

Suplement diety

TANDROGENIC TESTOSTERONE MODULATOR!

  • Zwiększony poziom testosteronu

  • Maksymalny anabolizm mięśni

  • Farmaceutycznej jakości kwas D-aspraraginowy
DAA ULTRA to naturalny modulator syntezy endogennego testosteronu, zawierający farmaceutycznej jakości kwas D-asparaginowy. Pełni on ważne funkcje w obrębie układu nerwowego i wewnątrzwydzielniczego.

DAA ULTRA zawiera unikalną prawoskrętną formę kwasu asparaginowego, która nasila proces syntezy testosteronu z cholesterolu. Wysoki poziom tego androgenicznego hormonu stymuluje anabolizm, prowadząc do szybkiego przyrostu siły i masy włókien mięśniowych.

DAA ULTRA poprawia zdolności wysiłkowe u sportowców oraz wspomaga funkcje seksualne i podnosi libido

DAA ULTRA to całkowicie bezpieczny i legalny preparat wspomagający produkcję testosteronu i funkcje metaboliczne. Jego suplementacja polecana jest dla wszystkich osób, u których w wyniku intensywnego trybu życia, uprawiania sportu, stresu lub niewłaściwej diety poziom testosteronu uległ obniżeniu.

DAA ULTRA to produkt o wielokierunkowym działaniu, który optymalizuje męską gospodarkę hormonalną i pomaga zwiększyć libido. To preparat, dzięki któremu już po krótkim czasie stosowania mięśnie staną się twarde, silne i masywne. DAA ULTRA zawiera skuteczną dzienną dawkę 3 g kwasu D-asparaginowego – składnika o udokumentowanym naukowo działaniu, który nie tylko wspomaga sam proces steroidogenezy, ale także pozwala znacząco poprawić jakość współżycia seksualnego.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

SPOSÓB UŻYCIA:
Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę stosować 3 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 45 min. przed treningiem, III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

Skład:
Porcja: 1 kapsułka.
Zawartość jednej porcji (1kap.):
DAA (Kwas D-Asparaginowy) 1000mg

Opinie o Trec - DAA 120kaps

Write a review

Trec - DAA 120kaps

Trec - DAA 120kaps

Producent: TREC DAAPodnosi poziom testosteronu i utrzymuje anabolizm na wysokim poziomie! 120 kapsułek DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS •Zwiększony poziom testosteronu• ...

Accessories

19 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: