Trec - HMB Liquid - 100ml View larger

Trec - HMB Liquid - 100ml

TREC00087

5901828344374

New product

HMB LIQUID 100 ml Trec PŁYNNA POSTAĆ HMB TO GWARANCJA LEPSZEGO DZIAŁANIAHMB NAJLEPSZE NA RZEŹBĘ I SIŁĘ! ABSOLUTNIE INNOWACYJNE ODKRYCIE- HMB W PŁYNNEJ WERSJI - DUŻO LEPSZA ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

79,00 zł tax incl.

Suplement diety


Trec - HMB Liquid 100ml


PŁYNNA POSTAĆ HMB TO GWARANCJA LEPSZEGO DZIAŁANIA
HMB NAJLEPSZE NA RZEŹBĘ I SIŁĘ! 

ABSOLUTNIE INNOWACYJNE ODKRYCIE- HMB W PŁYNNEJ WERSJI - DUŻO LEPSZA SKUTECZNOŚĆ I WCHŁANIALNOŚĆ!

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej.

HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.


Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

 

3. Co można osiągnąć stosując HMB ?
Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Zastosowanie: Amerykańskie testy wykazały, że suplementacja 2,5g (czyli 3g Ca-HMB) dziennie pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu na HMB. Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10kg masy ciała bezpośrednio po treningu. Kolejne dawki należy spożywać w ciągu 24 godzin po treningu od 2 do 3 razy dziennie po 0,10g na każde 10kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania to rano po przebudzeniu oraz przed snem.
Warunkiem budowania trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB.

Opinie o Trec - HMB Liquid - 100ml

Write a review

Trec - HMB Liquid - 100ml

Trec - HMB Liquid - 100ml

HMB LIQUID 100 ml Trec PŁYNNA POSTAĆ HMB TO GWARANCJA LEPSZEGO DZIAŁANIAHMB NAJLEPSZE NA RZEŹBĘ I SIŁĘ! ABSOLUTNIE INNOWACYJNE ODKRYCIE- HMB W PŁYNNEJ WERSJI - DUŻO LEPSZA ...

9 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: