Olimp - Beta-Alanine Xplode - 420g View larger

Olimp - Beta-Alanine Xplode - 420g

New product

DOSKONAŁA FORMUŁA, POTĘŻNE DAWKI, PYSZNY SMAK ALE PRZEDE WSZYSTKIM KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE… TO DOMENY PRODUKTÓW Z SERII XPLODE™! Xplode™ to seria suplementów oparta ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Olimp
Olimp

52,49 zł tax incl.

Suplement diety

DOSKONAŁA FORMUŁA, POTĘŻNE DAWKI, PYSZNY SMAK ALE PRZEDE WSZYSTKIM KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE…
TO DOMENY PRODUKTÓW Z SERII XPLODE™!


Xplode™ to seria suplementów oparta wyłącznie na absolutnie innowacyjnych produktach, zaprojektowanych dla osób o bezkompromisowych wymaganiach. Unikatowy skład tych suplementów jest wynikiem starań naukowców z laboratoriów Olimp®, opierających się w projektowaniu każdego produktu, na najnowszych badaniach w zakresie diety i suplementacji sportowców i osób aktywnych. Wieloletnie doświadczenie Olimp® w branży suplementacyjnej niewątpliwie przyczyniło się do sukcesów najbardziej utytułowanych sportowców z Olimp Team, którzy również uczestniczyli w kreowaniu serii Xplode™. Nowatorski skład każdego produktu z serii Xplode™ bazuje wyłącznie na najbardziej skutecznych i farmaceutycznie czystych substancjach czynnych, o sprawdzonym i udokumentowanym, bezpiecznym działaniu. Żadnych tanich zamienników!
Xplode™ to seria produktów o bardzo dobrej rozpuszczalności i rewelacyjnych, intensywnie owocowych, aromatycznych smakach, które możesz dowolnie łączyć i komponować według własnego uznania. Wykorzystanie maksymalnej mikronizacji form sypkich jest składową perfekcyjnej przyswajalności substancji aktywnych każdego z produktów tej unikatowej serii.
XPLODE™ - TYLKO MAKSYMALNA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

JEDYNE NA RYNKU, PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE BETA ALANINY I MONHYDRATU KREATYNY UZUPEŁNIONE O SÓL POTASOWĄ KWASU ORTOFOSFOROWEGO, L-HISTYDYNĘ HCL, WITAMINĘ B6 ORAZ DIWĘGLAN SODU!
BETA-ALANINE Xplode Powder® - POKONAJ SWOJE OGRANICZENIA!
SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA, WYŚMIENITY POMARAŃCZOWY smak i DOSKONAŁA ROZPUSZCZALNOŚĆ to tylko niektóre z zalet BETA-ALANINE Xplode Powder®!
BETA-ALANINE Xplode Powder® to suplement kierowany do osób uprawiających sporty wytrzymałościowo-siłowe, siłowe i wytrzymałościowe o dużej intensywności i długim czasie wysiłku fizycznego, w których wymagana jest wysoka wydolność fizyczna utrzymywana przez dłuższy okres lub z dużą częstotliwością treningową. BETA-ALANINE Xplode Powder® przyczynia się do wydłużenia czasu od początku treningu do osiągnięcia zmęczenia, dzięki czemu faktyczna objętość treningowa może być znacznie większa.
Składniki zawarte w BETA-ALANINE Xplode Powder® mają za zadanie zwiększyć stabilność środowiska wewnątrzkomórkowego w odniesieniu do wzmocnienia jego potencjału przeciwdziałania obniżaniu pH i zwiększaniu wytwarzania produkcji wolnych rodników. Oba czynniki bardzo skutecznie zaburzają wytwarzanie ATP niezbędne do generacji skurczu mięśnia i kontynuacji wysiłku. BETA-ALANINE Xplode Powder® może przyczyniać się do zwiększenia wytrzymałości około treningowej, skupienia i zaangażowania w trening, przyspieszając rozbudowę masy mięśniowej i wzrost szybkości spalania tkanki tłuszczowej.

Skład produktu:

Informacja żywieniowa(<75kg) 1 porcja (3 g)(75-90kg) 1 porcja (6 g)(>90kg) 1 porcja (9 g)
Beta-RUSH workout formula:1520mg3041mg4561 mg
Beta-alanina1300 mg2600 mg3900 mg
Monohydrat kreatyny220 mg440 mg660 mg
w tym: kreatyna193 mg387 mg580 mg
Witamina B60,47 mg (33%*)0,94 mg (66%*)1,4 mg (100%*)
Intracellular acid transport system:300 mg600 mg900 mg
Sól potasowa kwasu ortofosforowego260 mg520 mg780 mg
L-histydyna40 mg80 mg120 mg
Extracellular acid transport system:350 mg700 mg1050 mg
Diwęglan sodu350 mg700 mg1050mg
w tym: sód95,8 mg191,6 mg287,4 mg

Dawkowanie:

Spożywać 2 porcje dziennie: przed śniadaniem i po treningu. 1 porcję (5 g proszku – 10 jednostek = 1/4 miarki lub 1 płaska łyżka stołowa) rozpuścić w 125 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dopuszczalne wytworzenie się osadu nie wpływające na jakość produktu.

Opinie o Olimp - Beta-Alanine Xplode - 420g

Write a review

Olimp - Beta-Alanine Xplode - 420g

Olimp - Beta-Alanine Xplode - 420g

DOSKONAŁA FORMUŁA, POTĘŻNE DAWKI, PYSZNY SMAK ALE PRZEDE WSZYSTKIM KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE… TO DOMENY PRODUKTÓW Z SERII XPLODE™! Xplode™ to seria suplementów oparta ...

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: