Trec - Creatine 400kaps View larger

Trec - Creatine 400kaps

TREC00052

5902114018160

New product

Creatine Micronized 200 Mesh 200 mesh = rozdrobnienie kreatyny = super przyswajalność400 kaps Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

108,00 zł tax incl.

Suplement diety

 

Creatine Micronized 200 Mesh
200 mesh = rozdrobnienie kreatyny = super przyswajalność

400 kaps

 

Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest substancją podobną do białek, zbudowaną z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii.


2. Jak działa i co można osiągnąć stosując kreatynę

Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej napompowane - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Przy pierwszym cyklu kreatynowym można uzyskać od 4 do 6 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Warunkiem osiągnięcia takich efektów jest prawidłowa suplementacja kreatyny.

KREATYNA TO: Szybki przyrost masy mięsniowej (3-6 kg), bardzo duży wzrost siły, szybsza regeneracja, większy POWER!3. Czy pożądane jest łączenie kreatyny z innymi odżywkami? Jak spowodować trwałe zmiany przy suplementacji kreatynowej?

Należy pamiętać, że kreatyna jest silnie działającym środkiem anabolicznym (pobudzającym do budowania mięśni), ale nie zawiera w sobie substancji budujących. Niezbędne jest zatem łączenie kreatyny z takimi preparatami jak białko (najlepiej serwatkowe) czy L-glutamina lub peptyd glutaminy, które są podstawowym budulcem mięśni. Bardzo dobre efekty uzyskuje się również podczas łączenia kreatyny z silnym antykatabolicznym preparatem jakim jest HMB.

4. W jaki sposób zwiększyć skuteczność działania kreatyną

Można to osiągnąć przez:
- stosowanie kreatyny razem z cukrem dekstrozą, aby zwiększyć wydzielanie insuliny, która wtłacza kreatynę do komórek mięśniowych
- picie dużych ilości wody (do 3 litrów dziennie)
- zmniejszenie spożycia tłuszczy, gdyż tłuszcz w pożywieniu utrudnia wchłanianie kreatyny
- unikanie stosowania napojów zawierających kofeinę i guaranę
- przyjmowanie odpowiedniej dawki magnezu i lecytyny, które są podstawowym śródłem organicznego fosforu
- spożywanie kreatyny na pusty żołądek
- dostarczenie do organizmu takich pierwiastków jak: chrom, cynk , wanad ponieważ ich niedobór wpływa niekorzystnie na magazynowanie kreatyny przez komórki mięśniowe
- prawidłowe dostarczanie antyoksydantów oraz kompleksu witamin z grupy B.


SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji (ok.5 g).
W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć rano na czczo, kolejną 30 min przed treningiem, trzecią porcję bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją.

Porcje kreatyny najlepiej przyjmować popijając ją wodą lub sokiem (w ok. 250 ml).

Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

Opinie o Trec - Creatine 400kaps

Write a review

Trec - Creatine 400kaps

Trec - Creatine 400kaps

Creatine Micronized 200 Mesh 200 mesh = rozdrobnienie kreatyny = super przyswajalność400 kaps Kreatyna to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce. Jest ...

23 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: