Scitec Vitargo 900g Zobacz większe

Scitec Vitargo 900g

SCIT00077

728633100200

Nowy produkt

VITARGO - Najlepsze węglowodany900 G 100% czystego VitarGo!! Węglowodany zapewniające energię i glikogen! Najlepsze dla sportowców! Vitargo® zawiera ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

79,99 zł brutto

Suplement diety

VITARGO
Najlepsze węglowodany


900 G

  • 100% czystego VitarGo!!
  • Węglowodany zapewniające energię i glikogen!
  • Najlepsze dla sportowców!

 

Vitargo® zawiera sacharydy o większej masie cząsteczkowej w porównaniu do popularnych płynów energetyzujących, strukturalnie zbliżonych do glikogenu. Większa masa cząsteczkowa sacharydu przyspiesza proces trawienia i transportu cukrów prostych do komórek mięśniowych, w których stają się bezpośrednim substratem do resyntezy związków wysokoenergetycznych. Produkt jest hipoosmotyczny, co decyduje o szybszym wchłaniania węglowodanów.

Vitargo różni się od innych węglowodanów stosowanych w napojach dla sportowców i pozostałych napojach dostarczających energii, przede wszystkim tym, że składa się ze znacznie dłuższych łańcuchów węglowodanów i nie zawiera cukrów krótkołańcuchowych (oligosacharydów).

Dodatkową właściwością cząsteczki Vitargo jest jej bardzo niska osmolalność, co prawdopodobnie stanowi o znakomitej przydatności tego suplemencie diety w sporcie. Vitargo to węglowodan o długim łańcuchu, wolniej rozpuszcza się w wodzie i dlatego musi być przygotowany w specjalny sposób. Dla uzyskania pożądanego efektu należy użyć miksera.

Vitargo® jest unikalnym, opatentowanym wysokomolekularnym węglowodanem produkowanym ze szwedzkiej skrobii kukurydzianej. Został specjalnie stworzony dla wyjątkowych sportowców aby zapewnić doskonałe źródło energii dla polepszenia wyników i dostarczania glikogenu.


Vitargo® został przebdany klinicznie i porównany z innymi napojami dla sportowców zawierającymi węglowodany. Rezultaty pokazały, że Vitargo szybciej przedostaje się przez żołądek (o 80%), i szybciej uzupełnia glikogen w mięśniach (o 70%).

Wszystko to oznacza, że:


Vitargo® pozostaje bardzo krótko w żołądku i nie powoduje uczucia dyskomfortu podczas treningu.
Vitargo® dostarcza najszybciej energii potrzebnej do wysiłku fizycznego.
Vitargo® nie pochłania wody z organizmu; wręcz przeciwnie zwiększa nawodnienie działając niczym pompa.
Vitargo® gwarantuje najszybsze i najpełniejsze uzupełnienie glikogenu.
Vitargo® jest znacząco lepszy niż dekstroza, maltodekstryna, sukroza lub jakiekolwiek inne węglowodany.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA:

1 porcja: 1 miarka ( 30 g).
Zaw. opak. 900g/30 porcji
Wartość energetyczna w 1 porcji : 118kcal/496KJ

SKŁAD:

Vitargo® (unikalny, opatentowany wysokomolekularny węglowodan ze szwedzkiej skrobii kukurydzianej), aspartam/substancja słodząca/(E951), kwas cytrynowy/ regulator kwasowości/ (E330), barwnik pomarańczowy (E101).

-Zawiera aspartam, który jest źródłem fenyloalaniny.
-Chronić przed dziećmi !!!
-Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Producent: BioTech Kft, Huszti Ut 60, 1033 Budapest, Hungary

Opinie o Scitec Vitargo 900g

Napisz opinię

Scitec Vitargo 900g

Scitec Vitargo 900g

VITARGO - Najlepsze węglowodany900 G 100% czystego VitarGo!! Węglowodany zapewniające energię i glikogen! Najlepsze dla sportowców! Vitargo® zawiera ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: