Scitec - Vitargo - 900g View larger

Scitec - Vitargo - 900g

SCIT00077

728633100200

New product

Producent: SCITEC VITARGONajlepsze węglowodany900 G 100% czystego VitarGo!! Węglowodany zapewniające energię i glikogen! Najlepsze dla sportowców!

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

79,99 zł tax incl.

Suplement diety

  • 100% czystego VitarGo!!
  • Węglowodany zapewniające energię i glikogen!
  • Najlepsze dla sportowców!

 

Vitargo® zawiera sacharydy o większej masie cząsteczkowej w porównaniu do popularnych płynów energetyzujących, strukturalnie zbliżonych do glikogenu. Większa masa cząsteczkowa sacharydu przyspiesza proces trawienia i transportu cukrów prostych do komórek mięśniowych, w których stają się bezpośrednim substratem do resyntezy związków wysokoenergetycznych. Produkt jest hipoosmotyczny, co decyduje o szybszym wchłaniania węglowodanów.

Vitargo różni się od innych węglowodanów stosowanych w napojach dla sportowców i pozostałych napojach dostarczających energii, przede wszystkim tym, że składa się ze znacznie dłuższych łańcuchów węglowodanów i nie zawiera cukrów krótkołańcuchowych (oligosacharydów).

Dodatkową właściwością cząsteczki Vitargo jest jej bardzo niska osmolalność, co prawdopodobnie stanowi o znakomitej przydatności tego suplemencie diety w sporcie. Vitargo to węglowodan o długim łańcuchu, wolniej rozpuszcza się w wodzie i dlatego musi być przygotowany w specjalny sposób. Dla uzyskania pożądanego efektu należy użyć miksera.

Vitargo® jest unikalnym, opatentowanym wysokomolekularnym węglowodanem produkowanym ze szwedzkiej skrobii kukurydzianej. Został specjalnie stworzony dla wyjątkowych sportowców aby zapewnić doskonałe źródło energii dla polepszenia wyników i dostarczania glikogenu.


Vitargo® został przebdany klinicznie i porównany z innymi napojami dla sportowców zawierającymi węglowodany. Rezultaty pokazały, że Vitargo szybciej przedostaje się przez żołądek (o 80%), i szybciej uzupełnia glikogen w mięśniach (o 70%).

Wszystko to oznacza, że:


Vitargo® pozostaje bardzo krótko w żołądku i nie powoduje uczucia dyskomfortu podczas treningu.
Vitargo® dostarcza najszybciej energii potrzebnej do wysiłku fizycznego.
Vitargo® nie pochłania wody z organizmu; wręcz przeciwnie zwiększa nawodnienie działając niczym pompa.
Vitargo® gwarantuje najszybsze i najpełniejsze uzupełnienie glikogenu.
Vitargo® jest znacząco lepszy niż dekstroza, maltodekstryna, sukroza lub jakiekolwiek inne węglowodany.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

1 porcja: 1 miarka ( 30 g).
Zaw. opak. 900g/30 porcji
Wartość energetyczna w 1 porcji : 118kcal/496KJ


Opinie o Scitec - Vitargo - 900g

Write a review

Scitec - Vitargo - 900g

Scitec - Vitargo - 900g

Producent: SCITEC VITARGONajlepsze węglowodany900 G 100% czystego VitarGo!! Węglowodany zapewniające energię i glikogen! Najlepsze dla sportowców!

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: