Optimum Nutrition Gold Standard Whey 100% 450g

Nowy produkt

Optiumum 100% Gold Standard Whey zawiera kompleks najwyższej jakości izolatu białek serwatkowych, koncentratu i hydrolizatu.

To jedna z najpopularniejszych i najwyżej cenionych na świecie odżywek białkowych. Zawiera w swoim składzie 3 frakcje proteinowe: izolat (którego jest najwięcej) hydrolizat i koncentrat białek serwatki

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Optimum Nutrition
Optimum Nutrition

85,00 zł brutto

Suplement diety

WPI+WPC+WPH

ON Gold Standard Whey 450g*

Optiumum 100% Gold Standard Whey zawiera kompleks najwyższej jakości izolatu białek serwatkowych, koncentratu i hydrolizatu.

To jedna z najpopularniejszych i najwyżej cenionych na świecie odżywek białkowych. Zawiera w swoim składzie 3 frakcje proteinowe: izolat (którego jest najwięcej) hydrolizat i koncentrat białek serwatki.

 • Wysoka jakość
 • Duża zawartość białka
 • Połączenie 3 frakcje białek WPI, WPC i WPH
 • Wysoka wartość biologiczna
 • Wspomaga budowanie masy mięśniowej
 • Wspiera regenerację
 • Uzupełnia białko w diecie
 • Doskonały smak i rozpuszczalność
 • Bogate w BCAA oraz EAA

WPI + WPC + WPH

Izolat Białka serwatki + Koncentrat + Hydrolizat

 

Produkt jest idealnym źródłem pełnych, wartościowych białek zwierzęcych, bogatych we wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym BCAA i L-glutaminę. Gold Standard Wheyrozpuszcza się bardzo dobrze i jest szybko-przyswajalne . Białka zawarte w tym produkcie pomagają zwiększyć i utrzymać masę mięśniową

 

Każda porcja zawiera aż 25 g pełnowartościowych protein, które uzupełnią białko w diecie, jak również wspomagają budowanie czystej masy mięśniowej. 

Mieszanka białek serwatkowych

W składzie Gold Standard Whey znajdują się aż 3 frakcje białek serwatkowych. Największy udział stanowi izolat białka serwatkowego, następnie koncentrat, a także hydrolizat. Są to 3 najlepiej wykorzystywane przez organizm frakcje białkowe, charakteryzujące się najwyższą przyswajalnością. Hydrolizaty i izolaty charakteryzują się szybką wchłanialnością, koncentrat będzie trochę dłużej się uwalniał dostarczając stopniowo aminokwasy.

Gold Standard whey Baner

  

 

Wysoka przyswajalność + najwyższa wartość biologiczna

Białko serwatkowe charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną BV (Biological Value). Dla owego białka przyjmuje się przedział pomiędzy 104-159 BV. Gdzie izolat białka serwatkowego ma aż 159 BV. Im wyższa wartość biologiczna tym organizm lepiej wykorzystuje białko na swoje potrzeby, w tym na budowanie masy mięśniowej i regenerację. 

TO ZDECYDOWANIE JEDNO Z NAJLEPSZYCH BIAŁEK POD WZGLĘDEM SKŁADU I DZIAŁANIA!!

Wspomaga budowanie masy mięśniowej

Białko serwatkowe jest pełnowartościowe, czyli zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. Są one niezbędne do zbudowania mięśni. Brak któregoś z aminokwasów egzogennych osłabi proces syntezy tkanki mięśniowej. 

 

Uzupełnia białko w diecie

Białko pełni wiele ważnych funkcji w organizmie m.in. budulcową, enzymatyczną, hormonalną. Gold Standard Whey to uniwersalny preparat dla każdego, idealny do codziennego uzupełniania białka. Dostarcza najwyższej jakości składników o działaniu anabolicznym. Wskazane jest stosowanie 2g białka na 1 kg masy ciała aby budować masę mięśniową.

Zapotrzebowanie na białko w diecie:

W zależności od uprawianej dyscypliny sportowej zapotrzebowanie na białko wynosi:

 • dyscypliny wytrzymałościowe: 1,4 g - 1,6 g na 1 kg masy ciała
 • dyscypliny wytrzymałościowo-siłowe: 1,6 g - 1,8 g na 1 kg masy ciała
 • dyscypliny szybkościowo-siłowe: 1,8 g - 2,5 g na 1 kg masy ciała.

 

 

Dawkowanie Optiumum Nutrition Gold Standard Whey

Jednorazową porcję preparatu – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka (ale lepiej z wodą), używając do tego szejkera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2–3 porcji dziennie.

W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

 

Opinie o Optimum Nutrition Gold Standard Whey 100% 450g

Napisz opinię

Optimum Nutrition Gold Standard Whey 100% 450g

Optimum Nutrition Gold Standard Whey 100% 450g

Optiumum 100% Gold Standard Whey zawiera kompleks najwyższej jakości izolatu białek serwatkowych, koncentratu i hydrolizatu.

To jedna z najpopularniejszych i najwyżej cenionych na świecie odżywek białkowych. Zawiera w swoim składzie 3 frakcje proteinowe: izolat (którego jest najwięcej) hydrolizat i koncentrat białek serwatki

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: