VitaD3tabs Zobacz większe

Finclub VitaD3tabs 100 kapsułek

FIN_D3S

6428300006128

Nowy produkt

Suplement diety fin VitaD3cabs zawiera witaminę D3 izolowaną z lanoliny występującej w wełnie owczej. 

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Finclub
Finclub

89,79 zł brutto

Suplement diety

Suplement diety fin VitaD3tabs zawiera witaminę D3 izolowaną z lanoliny występującej w wełnie owczej. Witamina D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu i w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Witamina D3 powstaje bezpośrednio w skórze poprzez działanie promieni słonecznych. Dlatego potrzebne jest uzupełnianie poziomu witaminy D3 przy długotrwałym braku ekspozycji na promienie słoneczne, w trakcie miesięcy zimowych, na terenach, gdzie występuje zjawisko inwersji lub smog

Składniki:

olej z oliwek, żelatyna wołowa, subst. utrzymująca wilgotność: glicerol; cholekalcyferol, woda oczyszczona.

Zawartość składników:

w 1 kapsułce (% referencyjnych wartości spożycia): witamina D3 50 μg tj. 2000 IU (1000%)

Zawartość:

100 kapsułek / 27 g

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie, rano, z posiłkiem, popić

Opinie o Finclub VitaD3tabs 100 kapsułek

Napisz opinię

Finclub VitaD3tabs 100 kapsułek

Finclub VitaD3tabs 100 kapsułek

Suplement diety fin VitaD3cabs zawiera witaminę D3 izolowaną z lanoliny występującej w wełnie owczej. 

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: