Activlab Crea Shot 2.0 500g Zobacz większe

Activlab Crea Shot 2.0 500g

AC00014

5907368872544

Nowy produkt

Crea Shot 500g Pre-workout/ przedtreningówka - bez dodatku kofeiny. Idealna dla osób z nadciśnieniem lub z nietolerancja kofeiny. Wspomaga budowę masy mięśniowej.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Activlab
Activlab

49,00 zł brutto

Suplement diety

Activlab - Crea Shot 2.0 500g

  

SKONCENTROWANA PRZEDTRENINGÓWKA bez dodatku kofeiny!

 

 • Wspomaga budowę masy mięśniowej.

 • SUPER EFEKTY PRZYROSTU MASY I MIĘŚNI!

 • Bardzo duży wzrost siły

 • Szybsza regeneracja i WIĘKSZY KOPNIAK!!

 • Dużo większa pompa i wytrzymałość na treningu                                                NIE ZAWIERA KOFEINY!!!

   

   

  Crea Shot 2.0 to preparat polecany do stosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Jest to połączenie kilku form kreatyny, beta-alaniny, argininy, glutaminy, witamin z grupy B i elektrolitów. Spożycie kreatyny zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności. Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny Beta-alanina opóźniając wystąpienie uczucia zmęczenia umożliwia wydłużenie czasu treningu.  Arginina jest aminokwasem spełniającym w organizmie wiele funkcji biochemicznych, m.in. jest prekursorem wydzielania tlenku azotu (NO).  Jedną z ról, jaką pełni NO w organizmie, jest uczestniczenie w rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

   

  Produkt należy stosować podczas wymagających sesji treningowych. Przydatny w okresie budowania suchej masy mięśniowej ,a także podczas siłowych mikrocykli.
  Polecany dla zawodników wszystkich dyscyplin sportowych.


  Skład:

  width=534


  Dawkowanie:

  porcję 20g (jedna miarka) wymieszać z 250ml chłodnej wody. Stosować przed treningiem.

Opinie o Activlab Crea Shot 2.0 500g

Napisz opinię

Activlab Crea Shot 2.0 500g

Activlab Crea Shot 2.0 500g

Crea Shot 500g Pre-workout/ przedtreningówka - bez dodatku kofeiny. Idealna dla osób z nadciśnieniem lub z nietolerancja kofeiny. Wspomaga budowę masy mięśniowej.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: