Essensey Kolagen Anti Age 90kaps | Kolagen + Kwas Hialuronowy | Piękna skóra

ESSKOLAAGE

Nowy produkt

Suplement diety ESSENSEY Kolagen Anti Age w postaci kapsułek zawiera 970 mg hydrolizatu kolagenu typu I SOLUGEL®, 45 mg kwasu hialuronowego oraz witaminę C w porcji produktu zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Essensey
Essensey

40,00 zł brutto

Suplement diety

Essensey | Kolagen Anti Age | 90 kapsułek

✔️ 970 MG KOLAGENU W DZIENNEJ PORCJI

✔️ HYDROLIZAT KOLAGENY TYPU I SOLUGEL

✔️ 45 MG KWASU HIALURONOWEGO W PORCJI DZIENNEJ

✔️ PRZEBADANE W AKREDYTOWANYM LABORATORIUM

✔️ KAPSUŁKI ŁATWE DO POŁKNIĘCIA

✔️ PRODUKOWANE W CERTYFIKOWANYM ZAKŁADZIE: ISO 22 000, ISO 9001

Suplement diety ESSENSEY Kolagen Anti Age w postaci kapsułek zawiera 970 mg hydrolizatu kolagenu typu I SOLUGEL®, 45 mg kwasu hialuronowego oraz witaminę C w porcji produktu zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

45 mg kwasu hialuronowego w dziennej porcji, który pozytywnie wpływa na działanie suplementu diety Kolagen Anti Age

surowiec wykorzystywany do produkcji to: hydrolizat kolagenu typu I SOLUGEL®

Suplement diety Kolagen Anti Age przyjmowany regularnie:

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. [4]

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, zębów, chrząstek, dziąseł. [4]

Witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. [4]

Kolagen

Kolagen jest najbardziej powszechnym białkiem w ludzkim organizmie, można go znaleźć się w kościach, mięśniach, skórze i ścięgnach. Jest głównym składnikiem tkanki łącznej, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia zawartość w naszym ciele. [1]

Kwas hialuronowy

Główną właściwością kwasu hialuronowego jest zdolność wiązania dużych ilości wody. Niemalże połowa jego objętości znajdująca się w ciele człowieka występuje w skórze. Kwas hialuronowy, poza funkcją macierzy, w której są zatopione komórki, odgrywa rolę związku wiążącego wodę, wpływając na objętość i ściśliwość skóry. Dlatego jego obecność jest szczególnie ważna w prawidłowym funkcjonowaniu i wyglądzie skóry. [3]

Kolagen w organizmie

Ludzki organizm już po 25 roku życia nie jest w stanie zapewnić równowagi pomiędzy procesami tworzenia i degradacji kolagenu w ciele. Ubytek kolagenu wpływa na wygląd skóry, prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych i limfatycznych, może wpływać również na stawy i kości. [1] Dlatego tak ważne jest dostarczanie kolagenu w odpowiedniej ilości wraz z pożywieniem i suplementacją.

Kolagen typu I

Na świecie wyodrębnia się ok.30 typów poznanych dotąd kolagenów.1 Najbardziej powszechnym – stanowi aż 90% wszystkich, jest kolagen typu I. Jest to kolagen zaliczany do grupy fibrylarnej, ze względu na swoją budowę. Kolagen typu I, który jest składnikiem suplementu diety ESSENSEY Kolagen Forte, występuje naturalne w skórze, kościach, ścięgnach, więzadłach, a nawet w rogówce. [2]

Sposób użycia

Przyjmować 2 kapsułki dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 2 kaps.

  • Kolagen: 970 mg
  • Witamina C: 60 mg
  • Kwas hialuronowy: 45 mg

Składniki: hydrolizat kolagenu typu I SOLUGEL® (72,4%), otoczka kapsułki (substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza), witamina C (kwas L-askorbinowy) (4,5%), hialuronian sodu (3%), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

Essensey Kolagen Anti Age 90k | Kolagen + Kwas Hialuronowy | Piękna skóra Nazwa Kolagen Anti Age

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

  1. Czubak, K. A., & Żbikowska, H. M. (2014). Struktura, funkcja i znaczenie biomedyczne kolagenów. In Annales Academiae Medicae Silesiensis (Vol. 4, No. 68, pp. 245-254).
  2. Banaś, M., & Pietrucha, K. (2009). Typy i struktura białka kolagenowego.
  3. Czajkowska, D., Milner-Krawczyk, M., & Kazanecka, M. (2011). Kwas hialuronowy–charakterystyka, otrzymywanie i zastosowanie. Biotechnology and Food Science, 76(2), 55-70.
  4. Rozporządzenie Komisji (UE) Nr 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci.
Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Essensey Kolagen Anti Age 90kaps | Kolagen + Kwas Hialuronowy | Piękna skóra

Napisz opinię

Essensey Kolagen Anti Age 90kaps | Kolagen + Kwas Hialuronowy | Piękna skóra

Essensey Kolagen Anti Age 90kaps | Kolagen + Kwas Hialuronowy | Piękna skóra

Suplement diety ESSENSEY Kolagen Anti Age w postaci kapsułek zawiera 970 mg hydrolizatu kolagenu typu I SOLUGEL®, 45 mg kwasu hialuronowego oraz witaminę C w porcji produktu zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: