Trec Gumy oporowe do ćwiczeń Różowe

TR-TTR0002

5902114039189

Nowy produkt

Zestaw 4 gum oporowych w kolorze różowym. Trening z mini gumami oporowymi do ćwiczeń skutecznie wzmacnia siłę, poprawia sylwetkę. Dzięki nim wykonanie treningu jest możliwe w każdych warunkach.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

38,00 zł brutto

Suplement diety

Gumy do ćwiczeń dla kobiet

Zestaw gum oporowych do ćwiczeń składa się z 4 gum o różnej sile oporu, którą definiuje odpowiedni kolor i symbol. Dzięki temu możesz z łatwością dostosować gumy do swoich potrzeb treningowych zapewniając sobie pożądane efekty. Zestaw Gum został zaprojektowany specjalnie dla kobiet.

Trening na gumach

Trening z gumami oporowymi skutecznie wzmacnia siłę, poprawia sylwetkę, a także sprzyja lepszemu wyczuciu mięśni oraz kontroli ruchu. Ich wszechstronne zastosowanie pomaga w poprawie regularności ćwiczeń, umożliwiając wykonanie treningu w każdych warunkach. Stosowane są pilatesie, jodze, crossficie, kalistenice, sportach walki, czy też treningu siłowym. Trening na gumach kompleksowo wspiera odchudzanie i modelowanie sylwetki. Gumy oporowe doskonale sprawdzają się także w rehabilitacji, pomagają zwiększyć mobilność i elastyczność stawów, zmniejszając ryzyko urazów i kontuzji.

Co zawiera Zestaw?

  • Guma Poziom 1 stopień oporu 6-9 kg
  • Guma Poziom 2 stopień oporu 9-11 kg
  • Guma Poziom 3 stopień oporu 11-14 kg
  • Guma Poziom 4 stopień oporu 14-18 kg
  • Worek do przechowywania

Producent: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81‒127 Gdynia, POLAND.

Opinie o Trec Gumy oporowe do ćwiczeń Różowe

Napisz opinię

Trec Gumy oporowe do ćwiczeń Różowe

Trec Gumy oporowe do ćwiczeń Różowe

Zestaw 4 gum oporowych w kolorze różowym. Trening z mini gumami oporowymi do ćwiczeń skutecznie wzmacnia siłę, poprawia sylwetkę. Dzięki nim wykonanie treningu jest możliwe w każdych warunkach.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: