Biotech BCAA + Glutamine Zero 480g Zobacz większe

Biotech BCAA + Glutamine Zero 480g

Nowy produkt

Kompleks BCAA i L-glutaminy. Suplement uzupełnia dietę każdego sportowca w wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna) oraz L-glutaminę - maksymalnie regenerujące połączenie dla mięśni.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biotech
Biotech

89,00 zł brutto

BCAA + Glutamine Zero

 • BCAA w proporcji 2:1:1
 • BCAA i L-glutamina w proporcji 1:1
 • bez cukru
 • bez glutenu
 • pyszne smaki
 • świetna rozpuszczalność

BCAA czy Glutamina?

To odwieczne pytanie dzisiaj jest już nieaktualne, ponieważ odpowiedź brzmi: obydwa razem! Suplementacja BCAA i Glutaminą przed- w trakcie oraz po zakończeniu treningów o dużej intensywności lub długich czasowo, świetnie wpływa na regenerację mięśni. Dlaczego? Ponieważ Twoja masa mięśniowa w dużej mierze zbudowana jest z BCAA (L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny) oraz glutaminy (przy współdziałaniu pozostałych aminokwasów).

Stosując BCAA + Glutamine Zero produkcji BioTechUSA praktycznie naraz możesz zaopatrywać swój organizm w obydwa dobroczynne składniki dla Twoich mięśni. Od dzisiaj nie musisz zadowalać się połowicznym sukcesem, Możesz dać swoim mięśniom podwójny ładunek najważniejszych aminokwasów!

Różnica pomiędzy białkiem i aminokwasami BCAA

Dobrej jakości odżywka białkowa zbudowana jest m.in. z aminokwasów BCAA i owszem dostarcza je do mięśni, ale nie uzupełnia ich w maksymalny sposób, ponieważ proces przyswajania jest dłuższy niż w przypadku odżywek aminokwasowych t.j. BCAA + Glutamine Zero. BCAA nie wymaga dłuższego trawienia, praktycznie od razu trafia do krwiobiegu i mięśni, dlatego stosuje się je bezpośrednio około-treningowo (przed, w trakcie i po). Odżywkę białkową należy spożyć na 20-30 minut po skończonym treningu, gdyż wymaga ona dłuższego trawienia trwającego ok. 20-40 minut.

Glutamina i jej działanie

Glutamina jest warunkowo esencjonalnym aminokwasem, który organizm sam też jest zdolny wytworzyć. Jednakże w warunkach ciężkich i długotrwałych treningów uzupełnianie glutaminy jest bardzo pożyteczne, albowiem zapotrzebowanie organizmu na glutaminę może być wyższe od chwilowych zdolności jej wytworzenia. Glutamina to aminokwas, który doskonale regeneruje mięśnie po ciężkim treningu, ale dodatkowo niesie za sobą szereg innych korzyści dla naszego organizmu. Glutamina zawarta w suplemencie BCAA + Glutamine Zero wspomaga również układ odpornościowy oraz pracę jelit.

Dawkowanie BCAA + Glutamina

Wymieszaj jedną porcję (12 g = 3 miarki = 2 płaskie łyżki stołowe) produktu z 300 ml wody, najlepiej używając do tego shakera. Wypij przed, w trakcie lub bezpośrednio po treningu.

Składniki aktywne w 12 g:

 • L-glutamina 5000 mg
 • BCAA 5000 mg,
 • - w tym L-leucyna 2500 mg
 • L-izoleucyna 1250 mg
 • L-walina 1250 mg

Nie zawiera cukrów: <0,5 g cukier / 100 ml produkt gotowy do spożycia.

Produkt bezglutenowy, zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej.  

Opinie o Biotech BCAA + Glutamine Zero 480g

Napisz opinię

Biotech BCAA + Glutamine Zero 480g

Biotech BCAA + Glutamine Zero 480g

Kompleks BCAA i L-glutaminy. Suplement uzupełnia dietę każdego sportowca w wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna) oraz L-glutaminę - maksymalnie regenerujące połączenie dla mięśni.

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: