Trec - Mass XXL 3000g + Creatine+Taurine 400g + BCAA G-Force 300g + Shaker i Dextrose 500g Gratis!

Nowy produkt

Zestaw produktów Trec Nutrition na przyrost masy.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

249,00 zł brutto

Zestaw Trec na masę:


Mass XXL 3000g
Creatine+Taurine 400g
BCAA G-Force 300g
Dextrose 500g GRATIS!
Shaker GRATIS!

Zestaw Trec Nutrition wspierający rozbudowę masy, przeznaczony dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z treningiem siłowym i chce osiągnąć imponujące rezultaty. Dlaczego połączyliśmy te produkty?

Mass XXL - to kompleks długołańcuchowych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek serwatki. Jest produktem przeznaczonym do wspomagania organizmu we wszystkich dyscyplinach sportu, a w szczególności dla sportowców, którym zależy na uzyskaniu szybkiego przyrostu masy ciała oraz zwiększeniu rezerw energetycznych podczas intensywnych treningów. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w jej utrzymaniu. Węglowodany przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni po treningu, uzupełniając niedobory kalorii w diecie.

Creatine+Taurine - Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową. Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek. Preparat został dodatkowo wzbogacony o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm oraz uczestniczy w procesach produkcji energii.

Dextrose - Dekstroza to cukier prosty zwiększający bilans energetyczny organizmu. Wpływa to na zwiększenie zasobów energii organizmu przez co podwyższa się wydolność i wytrzymałość treningowa. Stosowanie dekstrozy powoduje zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego - insuliny, która ułatwia transport kreatyny oraz aminokwasów do komórek mięśniowych. Dodatkowe zażywanie kreatyny z dekstrozą powoduje wzrost stężenia kreatyny we krwi nawet o 50%.

BCAA G-Force - Aminokwasy rozgałęzione wzmocnione Glutaminą przeznaczone dla ludzi aktywnych fizycznie, narażonych na przeciążenia spowodowane intensywnymi treningami. Suplement przyspieszy regenerację i zminimalizuje efekt katabolizmu - rozpadu tkanki mięśniowej.

Dawkowanie

Mass XXL - 4 razy dziennie po jednej porcji  (70 g = 3 miarki). Rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 2 porcja do 1,5 godziny po treningu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, pozostałe porcje pomiędzy posiłkami

Creatine+Taurine - 2 razy dziennie po jednej porcji (6,5g). W dni treningowe: 1 porcja 30 min przed treningiem 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja 15 min przed śniadaniem i 1 porcja 15 min przed kolacją. Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą.

Dextrose - 2 razy dziennie po jednej porcji (50g = 3 łyżki stołowe). Rozpuścić w 200 ml wody używając do tego szejkera. Stosować 2 porcje dziennie wraz kreatyną.

BCAA G-Force - 1-2 razy dziennie po jednej porcji (10 g = 1,5 miarki). Popić 300ml wody. Nie zaleca się rozpuszczania produktu. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. przed treningiem, 2 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 2 porcja przed snem.


Smak Mass XXL Określasz wybierając z listy.
Smak BCAA G-Force Możesz wskazać w wiadomości dla sprzedającego. Przy braku informacji wysyłamy losowo.
Smaki: Cytryna-Grejpfrut, Pomarańcza.

Aby ułatwić Ci suplementację otrzymasz od nas Shaker, w którym przyrządzisz wszystkie odżywki!

Pełny opis oraz skład z tabelą kaloryczności, znajdziesz, wchodząc w dany produkt poniżej wśród "produktów powiązanych".

Opinie o Trec - Mass XXL 3000g + Creatine+Taurine 400g + BCAA G-Force 300g + Shaker i Dextrose 500g Gratis!

Napisz opinię

Trec - Mass XXL 3000g + Creatine+Taurine 400g + BCAA G-Force 300g + Shaker i Dextrose 500g Gratis!

Trec - Mass XXL 3000g + Creatine+Taurine 400g + BCAA G-Force 300g + Shaker i Dextrose 500g Gratis!

Zestaw produktów Trec Nutrition na przyrost masy.

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: